×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
12. marts, 2015
Drukāt

Izsole Likteņdārza atbalstam

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Kokneses fonda valdes priekšsēdētāja Valda Auziņa un fotogrāfs Uldis Briedis ar izstādes darbu "Robežpārkāpējs".

Gleznas,  fotogrāfijas, apgleznotas vāzes un populāru personu rokraksti, pavisam 70 priekšmeti, apskatāmi Likteņdārzam veltītās labdarības izsoles izstādē, ko vakar atklāja Rīgā galerijā “Daugava”.

Šogad izstādes darbu atlasē īpašu uzmanību pievērsām Latvijas nacionālajiem simboliem un atmodai, stāsta Kokneses fonda valdes priekšsēdētāja Valda Auziņa. Tāpēc gleznu, grafiku, keramikas un tēlniecības darbu vidū ir arī Ulda Brieža un Gvido Kajona fotogrāfijas, kas atsauc atmiņā 80. gadu beigu un 90. gadu sākuma laiku. Likteņdārza atbalstam savus darbus ir devuši Ieva Iltnere, Frančeska Kirke, Helēna un Ivars Heinrihsoni, Juris Dimiters, Katrīna, Ilze un Kristīne Luīze Avotiņas, Jānis Anmanis un daudzi citi mākslinieki. Juris Utāns savā darbā “Smīnam gudri” ir atainojis priekšvēlēšanu laiku, kad ik uz stūra cilvēkam pretim no plakātiem raugās safrizēti politisko partiju līderi.

Militārās atribūtikas kolekcionārus ieinteresēs “Cinevilla Studio” dāvinājums – Latvijas armijas šinelis un Bermonta-Avalova karaspēka frencis no filmas “Rīgas sargi”.

Autori, kuru darbi tiks izsolīti, ziedo Likteņdārzam 50 procentus no to sākuma cenas. Summa, kas tiks nosolīta virs sākuma cenas, būs pircēja ziedojums. Likteņdārzam dāvinātie darbi ir to dāvinātāju simtprocentīgs ziedojums.

Izsole notiks Mūzikas namā “Daile” 20. martā. Tad labdarības pasākuma pirmajā daļā būs koncerts, kurā muzicēs Latvijas Radio bigbends, Maestro Raimonds Pauls un Kristīne Prauliņa.

Par iepriekšējā gadā iegūtajiem līdzekļiem Likteņdārzā ir sākta apmeklētāju autostāvvietas būvniecība, ko turpinās šogad. Tāpat sākta Daugavas krastu nostiprināšana amfiteātrī un skatu terases daļā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+