Mobilā versija
+9.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
13. oktobris, 2015
Drukāt

Izsolē pārdos Visocka pēdējo dzejoli un pēcnāves masku

Foto: LETAFoto: LETA

Vladimira Visocka sieva aktrise Marina Vladi.

Marina Vladi nolēmusi Parīzes izsolē “Druo” izlikt sava vīra, barda un aktiera Vladimira Visocka (1938-1980) piemiņas lietas, raksta krievu mediji.

Izsolē izlikti dziedātāja dokumenti un citas piemiņas lietas, bet īpaši jāatzīmē pēcnāves maska un pēdējais dzejolis ar autogrāfu – tas uzrakstīts uz sabiedriskā transporta biļetes un datēts ar 1980. gada 11. jūniju (Visockis nomira 25. jūlijā).

Izsole notiks 24. un 25. novembrī, sākumcena par dzejoli noteikta 15 000 eiro apmērā, bet par pēcnāves masku – 50 000 eiro apmērā.

Marina Vladi intervijā atklājusi, ka piemiņa slietas izlikusi pārdošanai, jo pārceļas no savas ārpilsētas mājas uz mazu dzīvoklīti tuvāk Parīzes centram. “Šķiršos no dārglietām, gleznām, skulptūrām, grāmatām,” Vladi sacīja, norādot, ka jautājums nav tikai par naudu – viņa vēlas pavērsienu savā dzīvē un metas nākotnē.

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+