Mobilā versija
+9.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
14. novembris, 2014
Drukāt

Izsolīs Elvisa Preslija pirmo ierakstu

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Janvārī tiks izsolīts rokenrola leģendas Elvisa Preslija pirmais izmēģinājuma ieraksts.

1953. gada jūnijā 18 gadus vecais Preslijs devās uz “Memphis Recording Service” studiju, kur ierakstīja skaņuplatē dziesmas “My Happiness” un “That’s When Your Heartaches Begin”, jo vēlējās zināt, kā viņa balss izklausās ierakstā. Viņš par to samaksāja četrus dolārus.

Nākamajā gadā viņš atgriezās studijā, lai ierakstītu jaunas dziesmas.

Skaņuplate būs starp 68 retām piemiņas lietām, kas janvārī tiks izsolītas Preslija mājā Greislendā, kas atrodas Memfisā.

Greislendas pārstāvji to raksturoja kā “vienu no svarīgākajiem artefaktiem rokenrola vēsturē”.

Preslijs ierakstīja dziesmas kā dāvanu mātei. Tā kā Preslija mājās nebija skaņuplašu atskaņotāja, viņš devās to noklausīties uz kāda drauga māju un plati tur atstāja.

Skaņuplate iepriekš nav tikusi pārdota publiskā izsolē.

Līdz ar to tiks izsolīta Preslija 1952. gadā izdotā autovadītāja apliecība, 1955. gadā noslēgts līgums par uzstāšanos radio un televīzijas raidījumā “Louisiana Hayride”, kā arī filmā “Viva Las Vegas” valkātā jaka.

Izsole notiks 8. janvārī – Preslija 80. dzimšanas dienā.

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+