×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
8. oktobris, 2013
Drukāt

Izsolīti maksātnespējīgā “Tukuma gaļas kombināta LAT” īpašumi un manta

Foto: LETAFoto: LETA

Atmodas laikā saziedotās relikvijas pasākumā, kurā Latvijas Zinātņu akadēmija un Tautas frontes muzejs paraksta protokolu par materiālo muzejisko vērtību nodošanu un pieņemšanu.

Izsolīti maksātnespējīgās SIA “Tukuma gaļas kombināts LAT” piederošie nekustamie īpašumi un kustamā manta, biznesa portālu “Nozare.lv” informē zvērinātu advokātu biroja “Novius” maksātnespējas procesa administratore Evija Novicāne.

Viņa norāda, ka izsolē, kas notika vakar, 7.oktobrī, piedalījās divi pretendenti un izsolāmā manta tika pārdota izsoles dalībniekam, kurš solīja augstāko cenu.

“Taču atbilstoši likuma noteikumiem nosolītājam viena mēneša laikā ir jāsamaksā nosolītā cena un izsoles akts vēl jāapstiprina tiesā, un tikai tad izsoles procedūra būs noslēgusies. Tādējādi pagaidām būti pāragri atklāt nosolītāju vai tā solīto cenu,” skaidro Novicāne.

Iepriekš jau vēstīts, ka izsolē plānots izsolīt uzņēmuma nekustamo īpašumu Tukumā, Raudas ielā 30. Izsoles sākumcena – 36 000 latu. Tāpat bija plānots izsolīt otru īpašumu, kas atrodas Raudas ielā 30a. Šī īpašuma izsoles sākumcena ir 68 000 latu. Tāpat ar sākumcenu 41 100 latu bija plānots izsolīt arī uzņēmuma kustamo mantu – gaļas pārstrādes iekārtas, darba mašīnas un instrumentus, ražošanas un saimniecisko inventāru.

“Tukuma gaļas kombināts LAT” maksātnespējas process tika pasludināts šā gada 29.maijā Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesā. Iepriekš aprīlī šī pati tiesa izbeidza uzņēmuma tiesiskās aizsardzības procesu, pieteikumu noraidot.

Process tika ierosināts 29.janvārī. Savukārt 28.janvārī Ziemeļu rajona tiesā tika ierosināta konkrētā maksātnespējas procesa lieta. Pieteikumu par uzņēmuma maksātnespēju iesniedza gaļas kombināts “Kurzemes gaļsaimnieks”. Toreiz lieta gan tika apturēta.

Kā biznesa portālu “Nozare.lv” iepriekš informēja “Kurzemes gaļsaimnieka” valdes priekšsēdētāja Aksana Jansone, prasība toreiz tika iesniegta, jo “Tukuma gaļas kombināts LAT” uzņēmumam palicis parādā vairākus tūkstošus latu par iepriekš piegādātajām izejvielām.

Saskaņā ar “Firmas.lv” informāciju “Tukuma gaļas kombināta LAT” apgrozījums 2011.gadā bija 3,15 miljoni latu salīdzinājumā ar 3,52 miljoniem latu 2010.gadā. Uzņēmuma zaudējumi 2011.gadā bija 81 347 lati salīdzinājumā ar 101 403 latu zaudējumiem 2010.gadā.

“Tukuma gaļas kombināts LAT” dibināts 2007.gadā ar 2000 latu pamatkapitālu.

Uzņēmuma lielākais īpašnieks ir Juris Kruglovs ar 45% kapitāldaļu. Pārējiem līdzīpašniekiem – Intai Leibai un Inesei Baldzēnai – pieder 22,50% kapitāldaļu katram, savukārt Inārai Kokinai pieder 10% kapitāldaļu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+