×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.7°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
5. janvāris, 2018
Drukāt

Izsprukuši jau trīs reizes. Pļaviņu novadā siro zagļu banda (4)

Screenshot at 2018-01-05 21-02-39

Mazajā Pļaviņu novada veikaliņā ir liela rosība – pārdevējas pārskaita visas preces pēc tirdzniecības vietas apzagšanas. Izrādās veikals apzagts jau trešo reizi.

Videoieraksts liecinot, ka tie ir vieni un tie paši cilvēki. Nākamais ir visu aizmūrēt, saka veikala darbinieki.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Valsts vadibas viens no pamatuzdevumiem ir organizet sabiedrisko sistemu kur ir nodrosinata palidziba pilsoniem iegut valsti iztikas avotu-darbu naudas vismaz pietiekosai pelnisanai dzivosanai mantiska videja limeni.Ta katas bija Padoju Socialistiskaja Latvijas Republika.Ta,ka zeniem zinasanu ieguve nav iespejama bez maksas,ka tas bija socializma,darbs nav,valstiskas organizesanas nav, privatam induvidam ir dotas tiesibas pazemojosi pret darbiniekiem iztureties ka pret darba lopiem-nekada cilveciska biedriskuma nav-vini kad grib ,tad izsviez no darba.kaut zina,ka izsviestajiem nebus nauda,lai gan butu menesi ieprieks jabridina par atlaisanu,lai varetu jaunu darbumelet,ari otradi,lai uznemejs varetu jaunu darbinieku meklet,un atlaizajam darbiniekam jaizmaksa atlaisanas kompensacija divi menesalgas apmera.,nebus siltas drebes,bus bada,un sakta procesa seciba izsviedis ari no atmosferas aukstuma pasargajosa nepieciesama,lei nenosaltu-dzivokla.Tatad atliek tikai apzagt un aplaupit tos,kam naudas un mantibas ir par daudz.Es so zenu darito atbalstu.Galvenais lai apzagsanas procesa neviens neciestu un neapzagtu sev beznaudiba lidzigos .Ak lasiet un domajat,ka jadara ,Jus nepratigie neiejutigie lopini,kuri sauc sevi par cilvekiem,radibas kroniem,jumspat savas domas nav.

    • Neirs ! Zagļi arī padomju laikā nestràdàja…un to bija vairāk….jo visi stiepa kaut ko no darba….viena gan tev tainība,ka bija slinķiem darbs un garantēta alga….bet ekonomika necieš to…..un par to naudu 60 rbl neko ēdamu veikalā nevarēja nopirkt…vienīgi maizes kieģelīti….un cietumi bij pàrpildīti…..

  2. Tā arī turpināsies – no cietumiem nāk laukā arvien vairāk, kam gribās ēst [un iedzert]…

Draugiem Facebook Twitter Google+