×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
10. maijs, 2014
Drukāt

Izstāde ar skatienu debesīs – Ilzes Smildziņas gleznas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 10. maija pat 10. jūnijam “Pop – Up mākslas galerijā”, tirdzniecības centra “Galleria Riga” 6. stāvā būs skatāma Ilzes Smildziņas personālizstāde “Par un ap”, informē galerijas pārstāve Kristīne Kvitka.

Citējot franču filozofu Morisu Merlo-Pontī, “(..) glezniecība sajauc visas mūsu kategorijas: būtību un eksistenci, iztēlojamo un reālo”. Ilzes Smildziņas jaunākajos glezniecības darbos, kas būs skatāmi personālizstādē “Par un ap” notverta mākslinieces brīvība un ilūzijas par īstenību. Visspilgtāk tā atklājas tieši augstu pāri mūsu galvām – debesīs, kur sastopams ne vien bezgalīgs plašums, bet arī tajā mītošie, debesīm piesaistītie – putni, cilvēki, pilsētas fragmenti, notikumi.

Ilze Smildziņa ieguvusi maģistra grādu glezniecībā Latvijas Mākslas akadēmijā Kristapa Zariņa, Jura Jurjāna, Normunda Brasliņa figurālajā meistardarbnīcā. Šobrīd māksliniece turpina studijas Mākslas akadēmijā, papildinot zināšanas grafikas apakšnozarē. Ilze Smildziņa veidojusi gan vairākas personālizstādes Latvijā, kā arī piedalījusies vairākās vietējās un ārvalstu grupu izstādēs un mākslas konkursos. 2011. gadā māksliniece piedalījās Londonas prestižās “Saatchi” virtuālās galerijas rīkotā konkursā, kurā ar savu darbu iekļuva astoņu visaugstāk novērtēto darbu skaitā.

Ilzes Smildziņas personālizstāde “Pop – Up mākslas galerijā” būs atvērta katru dienu no plkst. 12 līdz 19.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+