Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Gundars, Kurts, Knuts
Pirmdiena, 25. septembris, 2017
26. marts, 2015
Drukāt

Izstādē atklās pērnā gada grāmatu ražu

gramatas453

LU Akadēmiskajā bibliotēkā 27. martā plkst. 17 tiks atklāta izstāde “2014. gads Latvijas grāmatniecībā”, kas piedāvā iespēju iepazīties ar Latvijas grāmatizdevēju ražu aizvadītajā gadā, LA.lv uzzināja bibliotēkā.

Gunta Jaunmuktāne, LU Akadēmiskās bibliotēkas Misiņa bibliotēkas vadītāja, stāsta, ka šajā izstādē – pārskatā par paveikto Latvijas grāmatniecībā – varēs aplūkot 70 izdevniecību aizvadītā gada devums grāmatniecībā, kopumā vairāk nekā 800 iespieddarbu.

“Izstādes apmeklētājiem būs interesanti iepazīties arī ar pārējo izdevēju grāmatu ražu, jo izstādē piedalās ne tikai lielie apgādi, bet arī augstskolu, institūtu, dažādu biedrību, organizāciju, galeriju, muzeju un citas nelielas. Izdevniecības, tāpat interesanti ir saturā ļoti daudzveidīgie autorizdevumi latviešu un krievu valodā,” stāsta izstādes kuratore.

Izstāde būs apskatāma līdz 14. maijam bibliotēkas darba laikā.

Pievienot komentāru

Par otrā Baltijas jūras koru konkursa laureātu kļuvis koris no Īrijas (6)Par Otrā Starptautiskā Baltijas jūras koru konkursa 1. vietas un Grand Prix ieguvēju, saņemot īpašo Jūrmalas pilsētas kausu un 3500 eiro Latvijas Valsts Meži Lielo balvu, kļuva koris no Īrijas "New Dublin Voices".
Draugiem Facebook Twitter Google+