Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Sestdiena, 27. maijs, 2017
26. marts, 2015
Drukāt

Izstādē atklās pērnā gada grāmatu ražu

gramatas453

LU Akadēmiskajā bibliotēkā 27. martā plkst. 17 tiks atklāta izstāde “2014. gads Latvijas grāmatniecībā”, kas piedāvā iespēju iepazīties ar Latvijas grāmatizdevēju ražu aizvadītajā gadā, LA.lv uzzināja bibliotēkā.

Gunta Jaunmuktāne, LU Akadēmiskās bibliotēkas Misiņa bibliotēkas vadītāja, stāsta, ka šajā izstādē – pārskatā par paveikto Latvijas grāmatniecībā – varēs aplūkot 70 izdevniecību aizvadītā gada devums grāmatniecībā, kopumā vairāk nekā 800 iespieddarbu.

“Izstādes apmeklētājiem būs interesanti iepazīties arī ar pārējo izdevēju grāmatu ražu, jo izstādē piedalās ne tikai lielie apgādi, bet arī augstskolu, institūtu, dažādu biedrību, organizāciju, galeriju, muzeju un citas nelielas. Izdevniecības, tāpat interesanti ir saturā ļoti daudzveidīgie autorizdevumi latviešu un krievu valodā,” stāsta izstādes kuratore.

Izstāde būs apskatāma līdz 14. maijam bibliotēkas darba laikā.

Pievienot komentāru

"Melānijas hronikas" pirmizrāde Krievijā - pārpildītā zālē (2)Pilnā skatītāju zālē pirmizrādi Krievijā vakar piedzīvojusi režisora Viestura Kairiša filma "Melānijas hronika", ar kuru tika atklāts Baltijas valstu kinofestivāls Sanktpēterburgā.
Draugiem Facebook Twitter Google+