×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
27. marts, 2013
Drukāt

Izstāde „Berlīne–Rīga. Partitūras nenoteiktām vietām”

Foto - publicitātesFoto - publicitātes

No 11. aprīļa līdz līdz 8. maijam Kaņepes Kultūras centrā, Skolas ielā 15 skatāma Laikmetīgās mākslas centra (LMC) izstāde „Berlīne–Rīga. Partitūras nenoteiktām vietām”.

Izstāde apvienos sevī dažādus laika nogriežņus un pārkāps gan telpiskās, gan teritoriālās robežas. „Berlīne-Rīga. Partitūras nenoteiktām vietām” piedalās tādi mākslinieki kā Valdis Āboliņš, Kristīne Alksne, Evelīna Deičmane sadarbībā ar Paulīni Reki, Ulrihs Fogls, Ivars Grāvlejs, Benjamins Grēbers, Inga Ģibiete, Romans Korovins, Maija Kurševa sadarbībā ar Edgaru Jurjānu, kā arī somu performanču mākslas grupa T.E.H.D.A.S. Izstādes ietvaros Kaņepes Kultūras centrā norisināsies arī filmu seanss, diskusijas un citi notikumi.
Starptautiskā izstāde „Berlīne–Rīga. Partitūras nenoteiktām vietām” šodienas radoši konceptuālus dialogus veidos mākslinieki no Rīgas un Berlīnes, savukārt laikā izvērsto nogriezni – retrospektīvs atskats uz plašākai publikai mazzināmo, taču vēsturiski nozīmīgo personību Valdi Āboliņu (1934–1983), kuram bija būtiska loma laikmetīgās kultūras ienešanā un iedvesmošanā gan Rīgas, gan Berlīnes mākslas dzīvē 20. gs. 70. un 80. gados.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+