Mobilā versija
+1.6°C
Līvija, Līva, Andra
Pirmdiena, 27. februāris, 2017
7. maijs, 2014
Drukāt

Izstādē “Biroja māksla” vadošie Eiropas zīmoli un kultūras programma

Publicitātes fotoPublicitātes foto

14. un 15. maijā Sapņu Fabrikā notiks starptautiska biroja preču izstāde “Biroja māksla”, kurā būs iespēja ne tikai iepazīties ar biroja preču jaunumiem, bet arī piedalīties dažādās radošās aktivitātēs, portālam LA.lv pavēstīja projekta vadītāja Kristīne Pinkule.

Izstādē varēs aplūkot Latvijas Mākslas akadēmijas Modes un Dizaina fakultātes studentu Inetas Urtānes, Evijas Bergas un Simonas Veilandes gatavotās papīra kleitas, paviesoties greizajā foto studijā, kur kājām gaisā ikvienu apmeklētāju iemūžinās Latvijā pazīstamais fotogrāfs Nils Vilnis, saņemt Alises Stiebras studijas make-up meistaru stila konsultāciju un Jāņa Anmaņa studijas dalībnieku zīmētu portretu, kā arī aplūkot 3M pikseļu mākslas paraugu, kas radīts no tūkstoš Post it līmlapiņām, un daudz ko citu.

Pašā izstādē “Biroja māksla” piedalīsies vairāk kā 36 kancelejas un biroja preču ražotāji un izplatītāji – lielākie biroja preču zīmoli no visas Eiropas. Paralēli vērienīgajai kancelejas preču un biroja tehnikas izstādei, apmeklētājiem tiks piedāvātas izklaidējošas aktivitātes, norisināsies labdarības akcija, un ikvienam būs iespēja tikt pie vērtīgām balvām. Apmeklētāji varēs iepazīties ar jaunumiem, kuri vēl tikai dažus mēnešus iepriekš tikuši demonstrēti Biroja un papīra preču mesē “Paperworld” Frankfurtē pie Mainas. Latvijā šāda izstāde tiek rīkota tikai reizi trīs gados.

14. un 15. maijā izstādes apmeklētāji gan individuāli, gan kopā ar kolēģiem ir laipni aicināti apmeklēt koučinga sesijas, kuras vadīs biznesa un personīgās izaugsmes centra “Devox” un “8 plūsma” koučinga treneri. Savukārt 15. maijā būs iespējams noklausīties Jāņa Palkavnieka (draugiem.lv) semināru par sociālo tīklu attīstību “Laimes motivācija”.

Kā izstāde, tā visas izstādē pieejamās aktivitātes un semināri ir bez maksas.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+