Mobilā versija
+10.7°C
Gundars, Kurts, Knuts
Otrdiena, 26. septembris, 2017
16. septembris, 2014
Drukāt

Izstāde Jūrmalā – “3 Vilipsōni”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Nedēļas nogalē, 19. septembrī, plkst. 18 Jūrmalas Kultūras centrā atklās Vilipsōna izstādi “3 Vilipsōni”, stāsta kultūras centra pārstāve Sanija Jurenase.

Vilipsōns – grafiķis, tēlnieks, gleznotājs un spilgta personība Latvijas mūsdienu mākslā, kas absolūti perfekti pārvalda emocionāli tēlaino līniju ritmu, gaišo un tumšo laukumu konsekvences grafiskajos darbos.

Tēlniecības trīsdimensionālās kompozīcijas veidotas Meistara iecienītajos materiālos – bronzā un granītā. Darbiem raksturīga augsta plastiskās valodas kultūra, smalki niansēta forma, kurā integrētas autora filozofiski asociatīvās tēlu sistēmas.

“Vilipsōna izstādei ir daudz kopīga ar dabas cikliem, un tā ierindojama sarakstā – nenovēršamās un regulārās dabas parādības. Neapšaubāmi dekadenta cienīga izstāde, kur pārliecinoši lietotas vērtības un paņēmieni, kas vedina cilvēka raksturu veidoties romantisma un apcerīguma virzienā , izmantojot saprotamus un cilvēcīgumu veicinošus līdzekļus,” teic Jurenase.

Izstāde būs apskatāma līdz 29. oktobrim. Darba laiks pirmdiena – piektdiena no plkst. 13 līdz 18. Ieeja bez maksas.

Pievienot komentāru

Par otrā Baltijas jūras koru konkursa laureātu kļuvis koris no Īrijas (6)Par Otrā Starptautiskā Baltijas jūras koru konkursa 1. vietas un Grand Prix ieguvēju, saņemot īpašo Jūrmalas pilsētas kausu un 3500 eiro Latvijas Valsts Meži Lielo balvu, kļuva koris no Īrijas "New Dublin Voices".
Draugiem Facebook Twitter Google+