Mobilā versija
+4.3°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
20. septembris, 2012
Drukāt

Izstāde «Pet Ekspo 2012» – šonedēļ!

Foto-Stock.xchngFoto-Stock.xchng

Starptautiskas suņu un kaķu izstādes, lauku sētas iemītnieki, mājas seski, truši, pundureži un citi eksotiski mājdzīvnieki, plaša dekoratīvo grauzēju un mājputnu ekspozīcija, izjādes ar zirgiem, kā arī aizraujošas atrakcijas bez papildu maksas un izdevīgi pirkumi – tas viss būs skatāms starptautiskajā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstādē 22. un 23. septembrī Ķīpsalā.

 

Suņu izstāde un neredzēti šovi

Simtiem dažādu šķirņu suņi no Latvijas un ārzemēm būs redzami Starptautiskajā suņu izstādē. Līdztekus suņu vērtēšanai ringos notiks aizraujoši šovi, tradicionālās un netradicionālās dresūras paraugdemonstrējumi. Būs suņu modes skates, šovi “Dāma ar sunīti” un “Galaktiku čempionāts Ķīpsalas kosmodromā”. Katras dienas noslēgumā izstādes suņi sacentīsies par titulu “Best in Show”.

 

Starptautiskā kaķu izstāde un tās svarīgākie notikumi

Līdztekus populārajiem britu īsspalvainajiem kaķiem, Burmas, Persijas, Angoras kaķiem un citiem būs arī retumi – krievu zilais kaķis, Bengālijas kaķis, Devonas un Kornvolas rekss u.c. 22. septembrī plkst. 14.00 norisināsies Devonas reksu šovs, savukārt svētdien šai pašā laikā skatītājus priecēs britu īsspalvaino kaķu šovs. Notiks arī skaistumkonkurss, kur par titulu “Rīgas Misters Ņau” sacentīsies runči, savukārt svētdien tiks noskaidrota šī gada labākā kaķenīte. Abas dienas norisināsies arī “Best in Show”.

Biļetes: Bērniem līdz 4 gadu vecumam ieeja bez maksas! Bērniem no 5 līdz 18 gadiem – Ls 2,00, pensionāriem, studentiem – Ls 2,50, pieaugušajiem – Ls 3,50. Īpaši draudzīgs piedāvājums ir Ģimenes biļete: Ls 9,00 (2 pieaugušie + 2 bērni vai 1 pieaugušais + 3 bērni).

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+