Mobilā versija
Brīdinājums +3.4°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
28. februāris, 2012
Drukāt

Izstāde «Rīgas kaķis»


kakis_leta

Nedēļas nogalē – 3. martā un 4. martā – Rīgas Kongresu namā notiks starptautiska kaķu izstāde “Rīgas kaķis”, kurā piedalīsies arī Rīgas domes kaķi Kuzja un Muris, informē pasākuma rīkotāju pārstāve Mārīte Baranovska.

 

Apmeklētājiem izstādē būs iespēja redzēt retu šķirņu kaķus, saņemt konsultācijas, uzzināt par dzīvnieku patversmju darbību. Izstādē vairāk nekā 30 kaķu šķirņu pārstāvji stāsies žūrijas priekšā, lai cīnītos par labākā izstādes kaķa titulu. Savas simpātijas varēs izteikt arī izstādes apmeklētāji, un kaķis, kurš savāks visvairāk skatītāju balsis, saņems speciālu balvu no Rīgas domes un titulu “Rīgas kaķis 2012”. Ieeja izstādē bez maksas.

 

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +3.4
Alūksne +0.3
Daugavpils +2.8
Saldus +2
Liepāja +4.7
Jelgava +3
Ventspils +3.5
Limbaži +2
Madona +0
Rēzekne +0
Rīgas zoodārza jaunā lauvene Tori gozējas pirmajā fotosesijāŠogad, pateicoties Rīgas domes atbalstam, sarūpēta brīnišķīga dāvana Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza 104. dzimšanas dienā – atjaunota Lauvu mītne un sagaidīts jauns iemītnieks. Āzijas lauvu mātīte Tori no Tallinas zoodārza ieradās jau 7.oktobrī, lai iepazītos un aprastu ar iekštelpu apartamentiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+