×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
12. marts, 2015
Drukāt

Izstāde tiem, kas būvē un remontē

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

No šodienas līdz 15. martam Ķīpsalā notiks Baltijā lielākā būvniecības izstāde “Māja I 2015”.

Izstādē būs plašā spektrā apskatāmi moderni un neredzēti būvniecības risinājumi, sākot no drošiem būvmateriāliem un beidzot ar inovatīvām tehnoloģijām mājokļa vadībai. Izstādē sava projekta īstenošanai nepieciešamo atradīs kā profesionāļi – būvnieki, arhitekti, projektētāji, dizaineri, tā ikviens interesents, kas būvē un remontē.

Izstādē “Māja I 2015” piedalīsies vairāk nekā 383 uzņēmumi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Vācijas, Somijas, Polijas, Čehijas, Grieķijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Beļģijas un Šveices. Dalībnieku vidū būs industrijas vadošie spēlētāji – “Staļi”, “Uponor”, “Husqvarna”, “Aeroc”, “Paroc”, “Franke”, “Fiskars”, “Caparol Baltica”, “Saint Gobain”, “TENAX Grupa”, “Rīgas siltums” un citi, kas piedāvā būvmateriālus, būvinstrumentus un būvtehniku, apkures sistēmas un ūdens attīrīšanas tehnoloģijas, santehnikas ierīces, interjera un dizaina risinājumus.

“Nav nozīmes, vai plānojat savu mājokli būvēt no pašiem pamatiem, ielikt tam jaunus logus vai durvis, nomainīt veco apkures sistēmu vai veikt nelielu remontu – izstādes “Māja I 2015″ plašajā piedāvājumā noteikti atradīsiet visu nepieciešamo celtniecības un remontdarbu veikšanai. Šogad izstādē būs aplūkojama gan ekspertu un klientu novērtēta produkcija, gan neredzēti būvniecības risinājumi, ko piedāvās gan pašmāju, gan ārvalstu uzņēmumi. Īpaši plaša būs āra ekspozīcija,” stāsta izstādes “Māja I 2015” projekta vadītājs Roberts Brēde.

“Iesaku aiziet uz izstādi, tur var ieraudzīt lietas, ko veikalā neredzēsit. Piedevām iespējams iegādāties ar patīkamu atlaidi izstādē eksponētos paraugus, pārdošanai paredzētos instrumentus un materiālus. Stendos var satikt pašu uzņēmuma spici, kas parasti veikalā nav iespējams,” stāsta tradicionālās celtniecības eksperts Ojārs Skujiņš.

Izstādē “Māja I” 13. martā plkst. 10.30 Ķīpsalas halles konferenču zālē nr. 1. notiks starptautiska konference “Daudzdzīvokļu mājokļu pārvaldīšana un mājokļu energoefektivitātes palielināšana Baltijā”, kurā Ekonomikas ministrijas ES fondu ieviešanas departamenta direktors Edmunds Valantis iepazīstinās klātesošos ar ES fondu līdzfinansējuma modeli daudzdzīvokļu māju renovācijai 2014. – 2020. gada plānošanas periodā.

Uzziņa

Izstāde darbosies 12. – 14. martā no plkst. 10 līdz 19 un 15. martā no plkst. 10 līdz 17.

Ieejas biļešu cenas EUR 6, pensionāriem un studentiem – EUR 5, skolēniem un invalīdiem – EUR 4, bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja bez maksas.

Ģimenes biļete (2 pieaugušie un 2 bērni līdz 18) – EUR 15. Skolēnu un studentu grupas (10+) ieejas biļete – EUR 3.

Izstāžu centra autostāvvieta apmeklētājiem – EUR 5.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+