×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.0°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
9. maijs, 2017
Drukāt

Izstādē “TransRussia” sevi prezentē arī “Latvijas dzelzceļš” un Rīgas osta (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Panorāma ar kuģiem un ceļamkrāniem Rīgas ostā

Aprīlī Krievijā norisinājās viena no viena no lielākajām Eirāzijas loģistikas izstādēm “Transrussia”, kurā starp 300 dalībniekiem bija “Latvijas dzelzceļš”, kā arī Rīgas osta. Kopumā izstādi apmeklējuši vairāk nekā 13 000 interesentu.

Rīgas osta sevi vienmēr ir pozicionējusi kā Austrumu – Rietumu kravu koridora būtisku sastāvdaļu, tāpēc tās dalība tik liela mēroga izstādē Krievijā ir likumsakarīga. Turklāt ģeogrāfiskais novietojums un vēsturiski iegūtā pieredze Rīgas ostai rada īpašas priekšrocības kravu pārvadājumos starp Krieviju un Eiropas Savienības valstīm.
Maskavā notikušais starptautiskais forums ir laba iespēja, kā reklamēt Latvijas loģistikas nozares piedāvātos jaunos produktus. Jāpiebilst, ka vairāk nekā puse Latvijas tranzīta nozares pārvadāto kravu nāk no Krievijas.

“Transrussia” ir lielākais loģistikas nozares forums Krievijā, kas ik gadu pulcē nozares līderus un lielāko uzņēmumu vadītājus no vairāk nekā 50 valstīm.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vai tad no Latvijas Valstij strategiski nozimiga objekta Latvijas Dzelzcels ir vel kaut kas palicis.Vai tad ES un NATO Valsts Latvijas ministre Rundales pils balle neiztirgoja Latvijas Dzelzcelu kremla cekistu “investoriem” ?

Draugiem Facebook Twitter Google+