Mobilā versija
+2.3°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
10. februāris, 2014
Drukāt

Izstādē varēs aplūkot pazīstamu fotogrāfu darbus par bērnu likteņiem

Berns

No 13.februāra līdz 2.martam fotoizstādē tirdzniecības parkā “Alfa” būs skatāmi Latvijā pazīstamu fotogrāfu 15 lielformāta darbi, kuros spilgti redzami bērnu likteņi, patiesi dzīves stāsti, asaras, skumjas un reizē arī prieks par saņemto palīdzību un atbalstu, portālu “LA.lv” informēja izstādes organizētāji “palīdzēsim.lv” komanda.

Izstāde “Fotogrāfi palīdzēsim.lv bērniem” ceturtdien, 13.februārī, tiks atklāta plkst.14, kad arī tiks godināti 40 brīvprātīgie fotogrāfi un baudīti mirkļi, atkal tiekoties ar stāstu varoņiem – bērniem un jauniešiem no visas Latvijas.

Ar sirsnīgām dziesmām izstādes atklāšanas pasākuma viesus priecēs mākslinieki Valters Frīdenbergs, Mārtiņš Ruskis un Patrīcija Ksenija Cuprijanoviča.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (59)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+