Mobilā versija
+0.3°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
10. februāris, 2014
Drukāt

Izstādē varēs aplūkot pazīstamu fotogrāfu darbus par bērnu likteņiem

Berns

No 13.februāra līdz 2.martam fotoizstādē tirdzniecības parkā “Alfa” būs skatāmi Latvijā pazīstamu fotogrāfu 15 lielformāta darbi, kuros spilgti redzami bērnu likteņi, patiesi dzīves stāsti, asaras, skumjas un reizē arī prieks par saņemto palīdzību un atbalstu, portālu “LA.lv” informēja izstādes organizētāji “palīdzēsim.lv” komanda.

Izstāde “Fotogrāfi palīdzēsim.lv bērniem” ceturtdien, 13.februārī, tiks atklāta plkst.14, kad arī tiks godināti 40 brīvprātīgie fotogrāfi un baudīti mirkļi, atkal tiekoties ar stāstu varoņiem – bērniem un jauniešiem no visas Latvijas.

Ar sirsnīgām dziesmām izstādes atklāšanas pasākuma viesus priecēs mākslinieki Valters Frīdenbergs, Mārtiņš Ruskis un Patrīcija Ksenija Cuprijanoviča.

Pievienot komentāru

Tūrists pēc atpūtas Vecrīgā vairs nespēj atrast ceļu līdz viesnīcai (1)Likumsargi šorīt līdz viesnīcai nogādājuši apmaldījušos tūristu, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokliKaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+