×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
28. februāris, 2014
Drukāt

Foto: izstādes Ķīpsalā vilina grāmatu mīļotājus un mācīties gribētājus (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Starptautiskā grāmatu un izdevniecību izstāde "Baltijas grāmatu svētki 2014" Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala.

Piektdien, 28. februārī, izstāžu kompleksā BT1 Ķīpsalā sākās ikgadējā izstāde “Skola 2014” un “Baltijas Grāmatu svētki 2014”.

Līdz svētdienai Ķīpsalas 1. halle kļuvusi par krāšņu un bagātīgu grāmatu pilsētu, kurā tiksies grāmatu rakstnieki, tulkotāji, izdevēji un lasītāji. “Baltijas grāmatu svētku 2014” atklāšanas ceremonijā piedalījās Latvijas Grāmatnieku ģildes valdes priekšsēdētājs Juris Visockis, Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas valdes priekšsēdētāja Renāte Punka, Lietuvas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā Ričards Degutis, starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības “BT1” valdes priekšsēdētājs Viesturs Tīle un izstādes “Baltijas Grāmatu svētki 2014” projekta vadītājs Valts Jirgensons.

Jau pirmajā izstādes dienā varēja izjust plašo kultūras programmu: izdevniecība “Lauku Avīze” interesentus aicināja uz tikšanos ar lietuviešu rakstnieku Vītautu Bubni un režisoru Jāni Streiču sarīkojumā “Vai sarkankoka paradīzē ir vieta krustā sistajam balodim?”, apgāds “Atēna” atvēra skandalozā autora Otto Ozola otro grāmatu “Theodorus. Deja ar ziloņzivi”, bet literatūrzinātnieks Jānis Zālītis un teātra zinātniece Ieva Struka aicināja uz sarunu par Aspaziju un Gunāru Priedi. Tikpat bagātīga kultūras programma gaid;ama arī atlikušajās divās izstādes dienās.

Savukārt izstāde “Skola 2014” kā arvien ļauj iegūt visaptverošu informāciju par mācību iespējām un palīdz izvēlēties piemērotāko izglītības ceļu. Izstādē varēs uzzināt vairāk par Latvijas un ārvalstu augstskolu un citu mācību iestāžu piedāvājumu, jaunajām mācību programmām, interešu izglītību un iepazīties ar svešvalodu un dažādu mācību kursu piedāvājumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tas nav karš, tas ir valsts īstenots bandītisms.

  2. daudz skaidrāk atbildes redzamas

Draugiem Facebook Twitter Google+