×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 17. augusts, 2018
17. jūlijs, 2017
Drukāt

Izstājas no “Vienotības” un piedalīsies jaunas partijas dibināšanā (62)

Foto - LETAFoto - LETA

Iesniegumu par izstāšanos no partijas “Vienotība” iesnieguši pieci esošie Saeimas deputāti – Andrejs Judins, Ints Dālderis, Ilze Vinķele, Lolita Čigāne un Aleksejs Loskutovs, TV3 ziņas informēja Judins.

“Piecinieks” uzskata, ka “Vienotībā” vairs nespēj realizēt savus politisko mērķus, tāpēc nolēmuši piedalīties jaunas centriski labējas partijas izveidē. Jaunā partija tikšot dibināta augusta beigās.

Izšķirties par savu politisko nākotni, šodien “piecinieku” mudināja partijas priekšsēdētājs Andris Piebalgs. Viņš gan prognozēja, ka par spīti partijas pamešanai, deputāti netiks izslēgti no frakcijas.

No partijas aizejošie politiķi šodien tikās ar frakcijas vadītāju Solvitu Āboltiņu, vēsta LETA. Viņa aģentūrai LETA sacīja, ka frakciju veido no viena saraksta ievēlētie politiķi, un pašlaik nav lielu ideoloģisku nesaskaņu saistībā ar jautājumiem, kurus tagad risina frakcija.

Arī partijas valde rekomendējusi frakcijai strādāt kopā, šādam viedokli piekrīt arī Āboltiņa personīgi. Frakcijā diskusijas ir iespējamas, tomēr Āboltiņa prognozēja, ka deputāti turpinās strādāt vienoti, lai nodrošinātu politisko stabilitāti un realizētu valdības mērķus.

Judins pastāstīja, ka pašlaik tiek strādāts pie politiskā spēka izveides, taču pagaidām atturējās nosaukt iesaistītos cilvēkus. Savukārt Čigāne akcentēja, ka Latvijas politiskajā spektrā ir pieprasījums pēc centriskās partijas ar ļoti skaidru pro-eiropeisku piedāvājumu. Politisko spēku iecerēts dibināt līdz vasaras beigām, un pašlaik ikkatrs ir aicināts piedalīties un līdzdarboties politiskajā procesā, piebilda deputāte. Pašlaik topošajai partijai ir aktīvs kodols, tomēr viņa nevēlējās nosaukt kādus no šiem cilvēkiem, jo neesot lūgusi viņiem atļauju to darīt.

Pievienot komentāru

Komentāri (62)

 1. Žurkas ir tikai pasažieri. Nesauktu šos par kuģa žurkām.

 2. Vai Loskutovs un Judins ir no viena tēva ?

 3. Būtībā jau vienkārši,gribēja gāzt rudo,nesanāca.Partija nav viens cilēks,lai cik dīvaini tas neizklausītos latvijiņā.Tagad tinas prom.Nu nevar bābas sadzīvot savā starpā.Jebkuršs politiskais spēks kurā nonāks vinķelis un romiene ir lemts neveiksmei – tagad tās plēsīsies savā starpā,ne velti romiene aizgāja politikā,ne jau spēlēt trešās lomas…

 4. Ja vēl rudo izmestu,varbūt,partija atdzimtu…

  • Ja rudā būtu izmesta pēc Junkura nopirkšanas,Vienotība šodien vēl būtu pie varas,jo tieši viņa darīja visu lai atbrīvotu ceļu pie varas ZZS ar Hūti.Tiesi viņa ar savu varaskāri sagrāva Vienotību.Un gan Piebalgs,gan nākošais Smiltēns ir vīģes lapas partijai,jo visu nosaka hūtes draudzene solvita.

 5. Vēlētājs balso par attiecīgas partijas programmu, ja kāds deputāts to vairs nepilda, tam būtu jānoliek mandāts un jāgaida jaunas vēlēšanas ar savu vai citas partijas programmu. Bet nē – visi ar likumu nodrošināti uz mūžu – vairs neievēlēs t.i. atlaidīs par pienākumu nepildīšanu, bet naudiņu turpinās maksāt.
  Cilvēki balsoja par Vienotību, bet Judins ar Loskutovu piebiedrojas Lindermanam, par tām divām liberastēm, kas ideju pasniedz līdz absurdam izkropļotu un nepieņemamu jau sen viss pateikts, bet turpinās sēdēt Saeimā, kur pārstāvēs tikai sevi, un mēs maksāsim.

 6. Pasakās teikts; nocērt pūķim vienu galvu, trīs galvas ataug vietā.

 7. Šitie klauni nav latviskas Latvijas draugi.

 8. Būs, būs mums nodevējiem jauna partija. Ko dara ar nodevējiem kara laikā? Nu ja, kara laiks nav, bet …

  Nebūs jums ne jaunas partijas, ne amatu , nodevējus neviens neņem pretī. Vecs rokraksts tādā veidā uzpirkt un šķelt partiju!

  Kurš nodevis vienreiz, pie pirmās idevības nodos vēļ. Mēdz teikt, ka Ilzīte veidos g/lesbiešu partijas sastāvā pirmās 200 priekš jaunas partijas reģistrācijas. Vissa latviešu tauta no operas teātra un inteliģence saskries uz šo partiju.

 9. Diemžēl šiem cilvēciņiem, viņu vilciens ir aizgājis.

  • Un kuram tad tas vilciens pieskrējis laikā? SC vai Āboltiņai?Pilnīgi stulbs jūsu nodrāztais secinājums!

 10. voldemārs kārlis markuss Atbildēt

  Ja Zaķi par krāpšanu ar auto reģistrāciju Igaunijā nepadzina no Vienotības tad varbūt tā darīt nav kauns,vai visdrīzāk Zaķis zin par partijas melno kasi ,vai ir tās turētājs.Juris Kalērijs Vidiņš tika noaurots partijas kongresā.Jūs aurojošie deputāti esiet partijas Vienotība smerdeļu bars-tautas priekšstāvji.Ko Jūs darijāt kad Vidiņa kungs darbojās Helsinkos-86.

 11. Vienkāršāk – izvērtē pienesumu valstij, tautai un vel un vel = 0² un viss . Jā vel kaut kāds Kārlītis taisīts par Karlīni…

 12. šie pieci “spīdekļi” ir pietiekami izsēdējušies saeimas beņķos. Lai iet bekas lauzt un dod vietu spējēgākiem,gudrākiem un taisnīgākiem.

 13. Jāsmejas ne tikai zirgam, bet pat auzām – kā no veciem vēžiem uztaisīt jaunu partiju. :)))))) Ja nu vienīgi kļičku nomainīt.

 14. Ak cik pretigi sie gimji. Atcerieties cik jau partijas ir nomainijis dalderis,kur tik nebija ielidis,stipendijas sev pieskiris,darbavietas intrigas taisijis,lai tiktu pie siles uz vedera lidis. Cilveki milie,saturieties tagad un miniet kura partija sitos pienems-ta ir norakstama uz neatgriesanos.

  • JKP jau šiem vislabāk piederētos, bet Bordāna saimnieki saprot, ka tad šis projekts jānoaksta. Šie liberasti gaisa jaukšanai uztaisīs atsevišķu partiju, kuru , visticamāk neievēlēs.

   • Nāciet pie mums uz “Atkritumu partiju”, piecīt, mēs jūs pieņemsim, jo cits neviens jūs nepieņems un neviens par atkritumiem nebalsos. Mums šādi pļ dunduri ļoti noderēs.

 15. liigumi partiju vienoshanaas ??? Kas tas ir? Vai tad visiem tautas kalpiem nav viens meerkjis uzcelt Latviju zaljaaku un paliidzeet viens otram, lai taa notiktu un tauta vinjus ieveeleetu atkal? Tas ir smiekliigi, ka tauta ieveel vienalga no kura flanga, bet shie nevis celj savas tautas labklaajiibu, bet vienojas, ka naaks, piemeeram, uz darbu apenees. Un visi iet. Un tiko kaa kaads atnaak bez apeneem, taa caurskata savus liiguma punktus, dibina izmekleeshanas komisijas! Vai tad cilveeciska vienoshanaas ir svesha, ja iet runa par valsti un sheit dziivojoshiem cilveekime? Vai tad nevar uzticeeties pats sev?

 16. Žurkas bēg no grimstoša kuģa, bet tā partija, kura šos pieņems, sabojās savu reitingu un nepārvarēs 5% barjeru vēlēšanās, iesaku labi apdomāt, pirms pieņemt viņus.

 17. Labi. Tad “Vienotībai” vēl ir cerība. Nezinu par citiem kungiem un dāmām, bet pēc Viņķeles kudzes izgājiena ar “čurikiem”, kad viņa nepildīja noslēgtu vienošanos, taisnodamās, ka ir taču līgumi, kurus parakstot, otrā rokā ir “čuriku” žests, t.i. – skaidrs, ka vienošanās netiks pildīta, vairs nespēju balsot ne par vienu kandidātu listi, kurā viņa ir. Tādi ļaudis jātriec prom no valsts varas struktūrām, manuprāt.

 18. Viņu vilciens tā pat jau aizgājis,tanī vai citā partijā!! ATTĀ!!!

 19. Nekrietnības festivālu šie ļaudis vēl turpinās. Es negribu šeit dzīvot.

 20. KURŠ NORMĀLS CILVĒKS BALSOS PAR ŠIEM NEŠPETNAJIEM RADĪJUMIEM! VIŅIEM TICĒT NOZĪMĒ DZĪVOT ILŪZIJĀS! VAI VIŅĶELE UN ČIGĀNE NAV PIETIEKOŠI BĀRSTĪJUŠAS SAVUS ”IZCILOS”DOMU GRAUDUS UN ŅIRGĀJUŠĀS PAR VALSTS IEDZĪVOTĀJIEM??? NEVIENS NO VIŅIEM PAT SALMU NAV PĀRLAUZIS, LAI ATTURĒTU TAUTU BRAUKT PROM , UZLABOJOT DARBA ALGU UN DZĪVES LĪMENI!!! TĀ ESOT DEMOKRĀTIJA!?? NU TAD ”DEMOKRĀTISKI” ARĪ 13.SAEIMĀ VIŅUS NEIEVĒLĒSIM! LOSKUTOVS NAV LABĀKS PAR STREĻČENOKU, JO PIEPALĪDZĒJA ŠIM NOĒST I STRĪĶI, I JURAŠU, I DRAVNIECI UN CITUS KNAB DARBINIEKUS! LEMBERGA SARGĀTĀJS! TIKAI KUR VIŅŠ BIJA, KAD PATS VADĪJA KNAB???????????? DĀLDERIS KĀ JAU VISI MŪZIĶI – BAILĪGS UN NEIZLĒMĪGS…. ANDREJS JUDINS ŠAJĀ KOMPĀNIJĀ VISNORMĀLĀKAIS.

  • DEMOKRĀTIJA JAU
   TIKAI PAŠIEM
   DEMOKRĀTIEM.
   TAUTAI PALIEK
   DE[R]MOKRĀTIJA
   !!!

   • Kandidēju uz Vienotības vadītāja vietu, bet mani noraidīja, tādēl esmu apvainojies un n egribu tādu partiju, meklēšu pats savu partiju. Viņķelīte ar svie “kalīniem” un “karlēnēm”man palīdzes būvēt partiju. Tik sprigana meitene Ilzīte, vaidziņi kā eņgelim. Viņa man sagatavos “kopdzīvnieku likumu”un es to virzīšu uz Saeimu pieņemšanai.
    Lai arī esmu nodevēju kārtā, toties mūs aplaimos “karlīnes”.

    Sveiks lai dzīvo, lai dzīvo sveiks Juduins – bet labāk – “Projām jāiet, projām jāiet …

 21. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =====

  ;)))

  Ir sacīts: “No sū#a pīrādziņu neizcepsi.” 😉

  Un, arī: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpeņu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašvaldoņu SILES trekni rijošus “vienlīdzīgĀKos cūklopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

  =======

  Mediju ziņa (2013. gads): “Latvija ir maza valsts gan teritorijas, gan iedzīvotāju ziņā, taču skatoties uz to, cik Latvijā ir reģistrētu politisko partiju, rodas pretējs viedoklis. Saskaņā ar uzņēmuma reģistra datiem šajā valstī uz tikai nepilniem diviem miljoniem iedzīvotāju ir reģistrētas 78 (!) politiskās partijas un partiju apvienības. Visas šie politiskie veidojumi pārsvarā ir dibināti, lai aizstāvētu noteiktu sabiedrībā pastāvošo grupu intereses – uzņēmējus, zemniekus, skolotājus, ārstus, ģimenes, pensionārus, tā dēvētā “šovbiznesa” darboņus u.c. šīs valsts sabiedrības tā dēvēto “minoritāšu” pārstāvjus.” ( apt.cit.vied.aut. – A. Graudiņš, ZZS jeb “hūtes naftaspāķi” )
  —–
  .
  “Mēs ‘taisām’ SAVU “partiju”!…”
  ( O.M.© “Hroniskais pjedestāls” – 19.08.2008., Nr.6. )
  .
  Starp reklāmām par pamperiem,
  Un “diskrētajiem spārniņiem”,
  Tiek “masmēdekļos” sludināts:
  “Jauns ‘politspēks’ top dibināts!
  .
  Mums – čupām brīvas vakances,
  Priekš tiem, kas “valsti” ‘kalnā nes’:
  Nāc barā, ‘biedri, nebremzē’ ~
  Pa visiem ‘prodžekts jāforsē’!
  .
  Jums ‘nespīd’ beņķi padomēs,
  Un – treknu “algu” izredzēs,
  ‘Pa tukšo na…(fig) slienoties’:
  Tur “vadošāki” ‘biedri’ ies…
  .
  Jūs ‘pašvaldoņu barotnēs’,
  ‘Pēc SILES “shēmas” neriktēs’ ~
  Jau sen tur ‘robi aizsisti’:
  ‘Smeļ piķi’ mūs “dižbiedri”…
  .
  Uz “tautas kalpiem” ziepēties’,
  Jums ‘nespīdēs’: tur ‘biedri’ ies,
  Ar ‘polit-(kl)aunu’ pieredzi,
  Kas (pašreiz) ‘malā nostumti’…
  .
  Jums “stipendijas” ‘nepiķos’,
  Bet – pašus fiksi ‘attārpos’:
  Bez “biedru naudām” partija,
  Nav “ilgtspējīgi” ‘velkoša’…
  .
  Šmaukt “antiņus” ‘nav iekšā’ jums?
  Tas “gods” būs ekskluzīvi mums!
  (Jo – ‘shēmojam’ tak’ “partiju”
  Uz SAVU ‘privāt-kabatu’…)
  .
  Jums, ‘biedri’, dosim iespēju,
  Likt lietā savu “veiktspēju”,
  Iekš MŪSU ‘polit-prodžekta’ ~
  Lai dzīvo “jaunā” partija!!!…”

  Smīn “bauri”, redzot reklāmu:
  “Mēs ‘taisām’ SAVU “partiju”!
  (Šis ‘sludeklis’ ir apmaksāts)
  ‘Mož’, grib par bal(a)stu nākt kāds?…”

  =====

  oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [cenzēts]
  u.c.

  =====

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju”, nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” u.c. taml. “biogaļas izstrādājumu” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 22. CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze Atbildēt

  la_vīzes CENZORI IR RECIDĪVI KRIMINĀLNOZIEDZNIEKI
  la_vīzes CENZORI IR RECIDĪVI KRIMINĀLNOZIEDZNIEKI
  la_vīzes CENZORI IR RECIDĪVI KRIMINĀLNOZIEDZNIEKI
  la_vīzes CENZORI IR RECIDĪVI KRIMINĀLNOZIEDZNIEKI
  la_vīzes CENZORI IR RECIDĪVI KRIMINĀLNOZIEDZNIEKI
  la_vīzes CENZORI IR RECIDĪVI KRIMINĀLNOZIEDZNIEKI
  la_vīzes CENZORI IR RECIDĪVI KRIMINĀLNOZIEDZNIEKI
  la_vīzes CENZORI IR RECIDĪVI KRIMINĀLNOZIEDZNIEKI
  la_vīzes CENZORI IR RECIDĪVI KRIMINĀLNOZIEDZNIEKI
  la_vīzes CENZORI IR RECIDĪVI KRIMINĀLNOZIEDZNIEKI
  la_vīzes CENZORI IR RECIDĪVI KRIMINĀLNOZIEDZNIEKI
  la_vīzes CENZORI IR RECIDĪVI KRIMINĀLNOZIEDZNIEKI
  la_vīzes CENZORI IR RECIDĪVI KRIMINĀLNOZIEDZNIEKI
  la_vīzes CENZORI IR RECIDĪVI KRIMINĀLNOZIEDZNIEKI

 23. Pretīgi āksti!

 24. Šitie savas iespējas ir sekmīgi notralinājuši!!
  Laiks strauji iet uz priekšu!! Iespējas palaistas vējā!!!
  Protams, ka nav pat darbu, ko varētu atcerēties, ko šie paveikuši.
  Jau stāsta, ko ieplānojuši!!
  šie līķi neapšaubāmi nogremdēs jebkuru politisko laivu.
  Parādās daudz brīvas vietas!!!

  • Nesaki HOP pirms neesi pārlecis !!Paveikt jau neļāva,tapēc aizgāja.Arī tagad Piebalgu nelaiž rižā pie teikšanas,visur lien pati kā kompartijā vai ZZS un SC.

   • atkal ar savu ziepju burbuli! ZZS un SC arī nekas labs negaida!
    Kā jau teicu daudz brīvu vietu!!!
    Laiks ir ļoti īss! Vienotība savas iespējas notralinājusi!
    Tagad to apzinīgi dara ZZS un SC!!!
    Lai paveiktu reālus darbus (sekmīgas reformas, kas tik ļoti nepieciešamas) vajadzīga kolektīva kompetence!
    Tāpēc tieši tagad priecājos!

 25. Nu šitā pilnīgi noteikti būs pedergendermutantu partija.Lai piedod man visi kam putni galvā, bet jūsu intereses nu aizstāvēs bez jūsu piekrišanas.

 26. lai iet pastrādā par 400eur un nomaksā visus rēķinus, paēd utt.

 27. Dažā laba dāma no šī piecinieka skrēja un lietas bīdīja ZZS. Pieķerta visādi centās izmeloties. Tā pati dāma nomelnoja savus partijas biedrus,lai tikai tiktu pie kāda augstāka amata.Čigānes kundze un Viņķeles kundze ir gaisu maisītājas.
  Piecinieks netika pie Vienotības stūres- taisa savu partiju.Iespraukties saeimā zem jaunas partijas vārda ir apšaubāma.Cilvēku atmiņa nav tik īsa,kā iedomājās šis piecinieks.

  • Nu tad ko tu uztraucies! ES gan dzirdu citas atsauksmes par piecnieku! Dzīve rādīs vecenīt!Balso par negodīgi Saeimā ielīdušo Solvitu!

 28. Patīkami dzirdēt no Vienotības piecīšiem, ka viņiem būs prece “Jauna partija ar ļoti skaidru pro-eiropisku piedāvājumu”, jeb kā teica manā laikā “kristāl-dzidrais ar kartona korķi “. Vienīgi jāapbēdina abas kundzes, jo mani mazdēli nekad nečurās tupus, lai arī god. Čigāne un Viņķele viņiem priekšā rādītu personīgo piemēru. Un noteikti ierakstiet partijas programmā galveno punktu, ka Latvijas pensionāriem jāatņem pensiju, jo viņi strādājuši un pēc kara atjaunojuši nepareizu valsti.

  • to vecam stagnātam Atbildēt

   Ah tu vecais “asprāti”!Kur tad jūs lasījāt,ka viņas liek jūs čaļiem mīzt tupus/ arī cenšos asprātībā/ ?Par kādu padomju korķi murgojat? Krievi saka: “Slišal zvon,da ņe znaješ ot kuda on!”Par tām jūsu mīļajām padomju pensijām.Jums nepielec!Sovjetos nebija tādi uzkrājoši pensiju fondi un PSRS penšus atjaunotā LV atstāja ar pliku pakaļu.Tur tas “joks”.Arī mazumu kas bija,savāca Kremlis.LV palika tukša kase.Pat rubeļu Godmanis Maskavai atdeva par velti.Vajag zināt vēsturi un faktus pirms ko gvelzt.Par PSRS pensijām PSRS sniedzat pretenzijas un norēķinus, “gudriniek”.

   • Pensijas bija jāgādā ar Latvenergo, LVM, ar Laimas, Olainfarm starpniecību, nevis ekonomistu neesamības apstākļos jāseko PVF, FRB (privātiestāžu) padomiņiem. Baidos, ka arī šamais formējums nekāds eiropatriotos nepagriezīsies.

 29. Ja šie aizgājušie Vienotības deputāti būtu ar iniciatīvu un zināšanām apveltīti līderi, tie spētu reformēt Vienotību. Nav liela māksla veidot vēl vienu partiju. Vienotības deklarētā un valsts laikam lielākā problēma ir tiesiskuma nodrošināšana. Bet “vilciens aizgājis”. Par tiesiskumu ļoti pārliecinoši iestājas Jaunā Konservatīvā partija un to pierāda arī pašvaldību vēlēšanu rezultāti. Tādēļ Vienotības niša politikā jau ir aizņemta. Aizgājušo deputātu rīcība veidojot jaunu partiju nejauki smird, jo liecina par raušanos pie SILES par katru cenu. VALSTISKI DOMĀJOT labākais, ko Vienotība var darīt lai neizšķaidītu balsis uz Saeimas vēlēšanām, ir likvidēties pirms Saeimas vēlēšanām un atsevišķi biedri var pievienoties citām partijām, ja tās tos pieņems. Un ātrāk kā citās reizēs, bez muļļāšanās.

  • Nu ko jūs gvelžat!Kā jūs iedomājaties,ka piecnieks varētu “reformēt”Vienotību ,ja tur atrodas Āboltiņa?Viņi aiziet tikai tapēc,ka Solvita to NEPIEĻĀVA !!!Jūs kompartiju varētu reformēt,jo Vienotība faktiski bija Ābolllltiņas un Co vienpersoniska partija.Pie kuras partijas tadjūs pievienotos,ja katrs grib būt tikai pirmais puisis derevņā?Par to sili.Nu ziniet tas ir tik nodrāzts stulbums,ka nelabi metas. Ah tad tikai piecnieks raujas pie siles,KO? Bet ko tad dara tās citas N-tās partijas? Jūsu vienvirziena domāšana neiet krastā! Atlika taču piesaukt Sorosu,kā to piemirsāt?

   • Aizejošais piecinieks ne reizi nav mēģinājis uzstāties pret Āboltiņu un Co partijā, ne reizi neesmu to redzējusi.
    P.S. un lūdzu bez rupjībām, neesat taču deputāts-oligarhs.

    • Jūs no bērnu grāmatiņas vai no neesošiem jūtīgiem politkretīniem?Kur jūs redzat oligarhu rupjības daiļaviņ? Tad jums jāmeklē cits portāls.Jo jūs redz pat neesat dzirdējusi,ka piecnieks bija darbībā pret Āboltiņu.Gulējusi labu laiku esat vai kaut ko tēlojat?Atkārtoju – beidziet gvelzt,jo piem. gan Viņķeli,gan Čigāni sen jau vajā Āboltiņa un pat gan partijas ētikas komisijā,gan valdē mēģināja uzspiest savu viedokli lai viņas izslēdz no partijas,jo piecnieks pauda citu viedokli pretēji Āboltiņai.Pirms verat muti,ieslēdzat smadzenes un sekojat politikā notiekošajam !!

  • Manas domas par Sorosu. (Ausma) Atbildēt

   Kāpēc oligarhi (piem., hūte) un atsevišķi komentētāji IENĪST Sorosa fondu?? Sorosa darbībā nošķirama investora darbība un filantropa darbība. Sorosa investora darbību lai analizē ekonomisti. Kas attiecas uz filantropa darbību. tad Soross daudzās valstīs izveidojis fondus un Latvijā fonds atbalsta:
   1. DEMOKRĀTIJU – veicinot iedzīvotāju iesaistīšanos sabiedriskajos un politiskajos procesos, veicinot kritisko domāšanu (piemēram, diskusiju pasākums “Lampa”);
   2. SOCIĀLO UZŅĒMĒJDARBĪBU un dalīšanos resursos, kas ir ilgtspējīgas ekonomikas kodols;
   3. PILSONISKAS PIEDERĪBAS VEICINĀŠANU visos Latvijas iedzīvotājos, lai etniskās, valodu un uzskatu atšķirības būtu sabiedrības pievienotā vērtība, nevis šķelšanās iemesls un autoritāru tendenču provocētājs.
   Kā redzams no fonda atbalstītiem procesiem, tie ir klaji nevēlami Latvijas oligarhiem, kuri cenšas ierobežot preses brīvību uzpērkot žurnālistus lai mazināt sabiedrības iesaistīšanos. Mēs nekad neuzzinātu par “Rīdzenes sarunām”, ja nebūtu brīvas preses!
   Pilsoniskas sabiedrības veidošana mazinot sabiedrības sašķeltību ir viens no galveniem Latvijas politiskās izaugsmes stūrakmeņiem. Tieši sabiedrības sašķeltība kavē politisko partiju konkurenci, tā veicina korupciju politikā.

 30. Te pienāca Kinzulis - Atbildēt

  veiksmi mozaīkas karoga vicināšanā!

 31. tiem, kuri izstājas no “Vieno†īības” ne jāpiedalās jaunas par†ijas dibināšanā, bet jāvirzās pa skukju †aku uz poli†isko kapsē†u

 32. Redz, bēgošām žurkām tagad zināmi vārdi.

  • alles klar, herr kommissar Atbildēt

   Nu jā, tāpat kā palikušajām …

  • to a,haraldam un Co Atbildēt

   Viņi nekad savus vārdus nav slēpuši pat tad,kad kritizēja Āboltiņu par darījumu ar patiesu žurku Junkeru.Šīs piecas “žurkas”,kas itkā mūk no Āboltiņas kuģa grimstošā,ļooti pareizi dara,jo ,ja no eksperimenta nav jēgas un labuma valstij,pie tam vecie zubri no “V “nepieļāva nekādu dialogu ar piecinieku par taktikas un politikas maiņu,ir jāatstāj partija,kur nav iespēja biedriem izteikties un iespaidot notikumus partijā,jo vara pieder Āboltiņai un viņas roklaižiem.Āboltiņa sagrāva Vienotību gribēdama tikt lielos amatos un atdeva vietu ZZS un krimiķim.Ne tikai “žurkām”,bet pat LV pilsoņiem nav pieņemama tāda partija.Āboltiņa taču teica,ka tieši piecnieks gremdē “V “.Cerēja uz Piebalgu – NEKĀ,arī piecnieka aiziešana nelīdzēs Āboltiņai kura ir lielākais “V “gramdētājs !!

 33. Randy, BR-Deutschland & Latvija, €U. Atbildēt

  Nozheelojami… pashiem (shiem 5) taa neshkjiet? Kaa jums, pieciniekam, liekas, vai kaads tieshaam balsos par izbijushaam ‘Vienotiibas’ samazgaam??? Juus tachu esat tikai un vieniigi ‘samazgas’…

  • Cik rubeļu jums samaksāja? Kaut ko tik krieviski/padomisku ne katrs sacerēs.Jums paurī īstas samazgas,pat jau sapuvušas .Nav pat svarīgi,ka “doičland”.Tur pilns ar sovkiem.

  • Dīvaini, man tiešie šie deputāti liekas vissimpātiskākie un godīgākie! Kas tā par pretkampaņu? Āboltiņas piekritēji plosās?

   • Asfalts Betonovičs Atbildēt

    Viss piecīts smird pēc svaiga asfalta. Skatoties uz viņiem var noģībt no prieka, , kā viņi pūlas. Arī, izrādās, Loskutovs ir no tās pašas sugas atkritēju, kuram uzticēties nevar. Ne velti viņš, Loskutovs aizstāvēja Streļčenoku, ka pie visa vainīga Juta Strīķe, kaut viņa gribēja strādāt, bet neļāva.

 34. Kreisie liberāļi dibina labēju partiju? Tur aš zirgam jāsmejas! Bet vispār – laba ziņa, sen bija laiks.

 35. vēlētājs, vairs ne par piecīšiem Atbildēt

  Jādomā, ka sekos arī deputātu palīgi saviem deputātiem……

Draugiem Facebook Twitter Google+