Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
21. oktobris, 2015
Drukāt

Izstāsti stāstu!

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ilustratīvs foto

Līdz 30. oktobrim jaunieši no 15 līdz 32 gadiem aicināti iesniegt radošos darbus konkursā “Izstāsti man savu pasaules stāstu”.

Radošais darbs var būt esejas, video, dzejoļa, kolāžas vai pat dziesmas formā. Tajos jāstāsta par attīstības sadarbību – politiku, kuras mērķis ir nodrošināt cilvēka cienīgu dzīvi pasaulē. Tā ir arī stāsts par to, kā mēs katrs ar savu rīcību varam ietekmēt savas un citu valstu attīstību. Konkursu rīko Ārlietu ministrija un biedrība “Latvijas Platforma attīstības sadarbībai”. Radošo darbu kopā ar pamatojumu jāsūta pa e–pastu: konkurss@prae.lv vai jāpublicē sociālajos tīklos (“Twitter”, “Facebook”, “Instagram”), izmantojot mirkļa birkas #EYD2015 un #Pasaulesstasts. Konkursa nolikumu skatīt: http://ej.uz/pasaules_stasts.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+