Mobilā versija
+7.8°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
21. oktobris, 2015
Drukāt

Izstāsti stāstu!

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ilustratīvs foto

Līdz 30. oktobrim jaunieši no 15 līdz 32 gadiem aicināti iesniegt radošos darbus konkursā “Izstāsti man savu pasaules stāstu”.

Radošais darbs var būt esejas, video, dzejoļa, kolāžas vai pat dziesmas formā. Tajos jāstāsta par attīstības sadarbību – politiku, kuras mērķis ir nodrošināt cilvēka cienīgu dzīvi pasaulē. Tā ir arī stāsts par to, kā mēs katrs ar savu rīcību varam ietekmēt savas un citu valstu attīstību. Konkursu rīko Ārlietu ministrija un biedrība “Latvijas Platforma attīstības sadarbībai”. Radošo darbu kopā ar pamatojumu jāsūta pa e–pastu: konkurss@prae.lv vai jāpublicē sociālajos tīklos (“Twitter”, “Facebook”, “Instagram”), izmantojot mirkļa birkas #EYD2015 un #Pasaulesstasts. Konkursa nolikumu skatīt: http://ej.uz/pasaules_stasts.

Pievienot komentāru

Gunti Ulmani bez pases neielaiž Saeimā; eksprezidents apvainojies (20)Bijušais Valsts prezidents Guntis Ulmanis nav ielaists Saeimas ēkā, trešdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas Sešos”.
Vēl vesels un spēka gados, bet jau pensijā (17)Politiski neērto ieceri reformēt izdienas pensiju sistēmu esošajā sasaukumā, visticamāk, nekustinās
Draugiem Facebook Twitter Google+