Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
21. oktobris, 2015
Drukāt

Izstāsti stāstu!

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ilustratīvs foto

Līdz 30. oktobrim jaunieši no 15 līdz 32 gadiem aicināti iesniegt radošos darbus konkursā “Izstāsti man savu pasaules stāstu”.

Radošais darbs var būt esejas, video, dzejoļa, kolāžas vai pat dziesmas formā. Tajos jāstāsta par attīstības sadarbību – politiku, kuras mērķis ir nodrošināt cilvēka cienīgu dzīvi pasaulē. Tā ir arī stāsts par to, kā mēs katrs ar savu rīcību varam ietekmēt savas un citu valstu attīstību. Konkursu rīko Ārlietu ministrija un biedrība “Latvijas Platforma attīstības sadarbībai”. Radošo darbu kopā ar pamatojumu jāsūta pa e–pastu: konkurss@prae.lv vai jāpublicē sociālajos tīklos (“Twitter”, “Facebook”, “Instagram”), izmantojot mirkļa birkas #EYD2015 un #Pasaulesstasts. Konkursa nolikumu skatīt: http://ej.uz/pasaules_stasts.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Viņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+