Mobilā versija
-2.6°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
14. maijs, 2012
Drukāt

Izstrādāta mobilā aplikācija “Latvia.Travel”

iphone2

Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA) izstrādājusi bezmaksas mobilās aplikācijas “Latvia.Travel”, kas paredzētas “iPhone” un “Android” platformas viedtālruņiem, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja TAVA pārstāve Inta Briede.

Aplikācijā “Latvia.Travel” informācija sakārtota piecās kategorijās – apskates vietas, naktsmītnes, ēdināšanas uzņēmumi, tūrisma informācijas centri un notikumu saraksts, kas, piemēram, ļauj noskaidrot, ka šogad Rīgas svētki notiks no 17.augusta līdz 19.augustam.

Jaunās lietotnes informatīvo bāzi veido TAVA nacionālais tūrisma portāls “www.latvia.travel”. Papildus ziņām par naktsmītnēm, restorāniem, to darba laiku, apkalpošanas valodu un citām niansēm aplikācija dod iespēju nosūtīt uz interesējošās vietas interneta mājaslapu e-vēstījumu vai arī piezvanīt uz norādīto kontakttālruni un, piemēram, pasūtīt galdiņu vai rezervēt gultasvietu.

TAVA mobilās aplikācijas palīdzēšot īsā laikā orientēties vidē, un lietotnē iekļautā karte ne tikai atvieglošot meklēšanu, bet arī uzzīmēšot taisnāko ceļu, kā līdz vēlamajai vietai nokļūt, saskaitot kilometrus līdz tai. Tāpat aplikācija paredz savienojumu ar populārākajiem sociālajiem tīkliem, tādiem kā “Facebook”, “Draugiem.lv”, “Foursquare” un citiem.

Aplikācijas lietotne pieejama četrās valodās – latviešu, krievu, angļu un vācu, dodot iespēju arī ārvalstu tūristiem lietot aplikāciju sniegtās priekšrocības – uzzināt un atrast vieglāk, ērtāk un ātrāk.

TAVA aplikāciju pusgada laikā izveidojusi sadarbībā ar SIA “Mobile Rams”. Patlaban aplikācijas “Latvia.Travel” sniedz informāciju par apmēram 880 apskates vietām un objektiem, aptuveni 570 viesnīcām un citām naktsmītnēm, kā arī vairāk nekā 75 tūrisma informācijas centriem visā Latvijā.

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+