×
Mobilā versija
+4°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
30. aprīlis, 2013
Drukāt

Izstrādātājs: Mobilo risinājumu jomā notiek taustīšanās

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Patlaban mobilo risinājumu jomā cilvēki taustās visdažādākajos virzienos, un interese ir milzīga, tā intervijā biznesa portālam “Nozare.lv” atzina mobilo risinājumu izstrādātāja SIA “AmberPhone” līdzīpašnieks un valdes loceklis Didzis Andersons.

Viņš sprieda, ka pieprasījums ir pēc pilnīgi visa – sākot no spēlēm, bērnu grāmatām un beidzot ar dažādiem veikalu pārdošanas veicināšanas rīkiem vai kampaņām un zīmolu spēlēm. Cilvēki mēģinot saprast, cik tas maksā, ko nozīmē un cik ātri varēs atgūt ieguldīto.

“Interese ir milzīga, bet līdz dzīvei nonāks interesantākie un izdevīgākie projekti. Tas ir šī gada jautājums,” uzskata Andersons.

Viņš minēja, ka arī pašvaldības interesējas par šo jautājumu. Viena no galvenajām interesēm ir tūrisms, gūstot praktisku ietaupījumu uz tā rēķina, ka nav jādrukā materiāli septiņās vai desmit valodās, bet viss ir vienā vietā. Turklāt, līdzko materiāls iztulkots, tas uzreiz ir pieejams. Interesējot arī interaktivitāte, piemēram, audiogidi.

Pašvaldību sektorā uzņēmumam esot četri projekti.

Andersons pieprasījuma pieaugumu saistīja ar ierīču skaita pieaugumu. Izplatība ir ātra un strauja, un viedtelefons patlaban ir visdažādākajiem cilvēkiem, minēja uzņēmuma pārstāvis.

SIA “AmberPhone” izveidots 2010.gadā. Lielākā uzņēmuma īpašniece ar 60% daļu ir Gunta Skuja, bet 40% pieder Andersonam. Abi ir uzņēmuma valdes locekļi, liecina SIA “Firmas.lv” informācija. 2011.gadā uzņēmuma apgrozījums bija 2981 lats, bet zaudējumi – 3299 lati. 2012.gadā apgrozījums no komerciāliem projektiem bija 22 000 latu un apmēram tikpat no īpašnieku puses ieguldīts mobilās platformas “AmberKit” izstrādē, informēja Andersons. Zaudējumi bija 344 lati.

Izstrādē patlaban iesaistīta desmit darbinieku komanda.

“AmberPhone” izstrādāto projektu vidū ir “Baltic Taxi”, veikalu tīkla “Galactico”, mūzikas festivāla “Summer Sound”, “Sportacentrs.com”, grāmatnīcu “Jānis Roze” aplikācijas, stāvvietu apmaksas aplikācija “Riga Parking Pro”, gāzes uzpildes staciju meklētājs, “Posing App” un citas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+