Mobilā versija
+3.9°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
29. janvāris, 2014
Drukāt

Iztiesāja pārāk ilgi


Foto - LETAFoto - LETA

Eiropas Cilvēktiesību tiesas (ECT) palāta vakar pasludinājusi spriedumu lietā “Veiss pret Latviju”, vienbalsīgi atzīstot, ka ir pārkāptas Veisa tiesības uz lietas izskatīšanu saprātīgos termiņos, ko garantē Eiropas Cilvēka tiesību un pamatbrīvību aizsardzības konvencija.

Tiesa atzina par pamatotu iesniedzēja prasību pēc atlīdzības par morālo kaitējumu 1000 eiro apmērā, kā arī atlīdzību par tiesvedības izdevumiem 2000 eiro apmērā. Savukārt iesniedzēja sūdzību par tiesību pārkāpumu uz privāto un ģimenes dzīvi tiesa vienbalsīgi noraidīja. 2012. gada 2. oktobrī ECT iesniegtajā pieteikumā pret Latviju iesniedzējs sūdzējās par gandrīz sešus gadus ilgu tiesvedību nacionālajās tiesās, izskatot viņa civilprasību par brīvprātīgi atzītas paternitātes apstrīdēšanu un paternitātes noteikšanu.

Pievienot komentāru

TV3: Eksprezidents Bērziņš un LU rektors Muižnieks ar aplausiem sveic filmu par Krimas aneksiju (45)Uz Rīgu šonedēļ bija atbraukusi Krievijas delegācija, ko vadīja Krievijas tirdzniecības un rūpniecības kamera. To uzņēma Rīgas mērs, zemkopības un arī ekonomikas ministrs, vēsta raidījums "Nekā personīga".
Draugiem Facebook Twitter Google+