Horoskopi un mistika
Ezoterika

Izturības horoskops. Piecas zodiaka zīmes, kas tiks gala ar jebkuru pārbaudījumu!0

Šīs zīmes pārvarēs jebkuras grūtības

Pazīstamā astroloģe Vasilisa Volodina nosaukusi piecas zodiaka zīmes, kas spēj izturēt jebkurus pārbaudījumus un jebkurā situācijā izrādīties uzvarētāji. Pateicoties neatlaidībai un neticamam strādīgumam, šīs zīmes pārvarēs jebkuras grūtības.

Vērsis

Šajā horoskopa zīmē dzimušie cilvēki izrāda īpašu neatlaidību visā, kas skar to ģimeni, draugus, mīļotos. Vērsis izdarīs visu iespējamo (un neiespējamo), lai nodrošinātu viņu labklājību. Un tikai pēc tam domās par sevi. Pārējām zīmēm jāņem vērā, ka tik aizņemtos brīžos Vērsi labāk netraucēt!

Dvīņi

Dvīņi var būt vieglprātīgas sabiedrības dvēseles. Bet tas ir tikai ārējais tēls, kas var būt pat ļoti maldinošs. Kad tiek skarti nopietni jautājumi, Dvīņi uzreiz pārvēršas. Viņi liek lietā visu prātu un iztēli, lai atrisinātu problēmu. Tāpēc grūtības un sarežģījumi viņus nekad nebaida.

Lauva

Zodiaka galvenais optimists nekad nepadodas grūtību priekšā. Lauva vienmēr pieņems izaicinājumu un uzvarēs ikvienā cīņā. Lauvam pietiks spēka un pacietības, lai tiktu galā pat ļoti sarežģītās situācijās.

Jaunava

Saistītie raksti

Jaunava ir pati izlēmīgākā zodiaka zīme. Viņa pieņem lēmumus, kad visu ir rūpīgi izplānojusi un apsvērusi visus “par” un “pret”. Jaunava virzās uz mērķi, nepievēršot uzmanību ārējiem traucēkļiem un šķēršļiem. Jaunava parasti nenomierinās, līdz problēma ir atrisināta.

Skorpions

Skorpions ir viena no izturīgākajām zodiaka zīmēm. Turklāt daudzi šai zīmē dzimušie paši meklē grūtības, jo tieši tā cilvēks kļūst stiprāks. Pateicoties dabas dotai neatlaidībai un bezbailībai, Skorpioni pamatoti uzskata, ka jebkuru problēmu iespējams atrisināt!

Avots: “Brainum.ru”

LA.lv