Mobilā versija
-2.4°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
26. maijs, 2015
Drukāt

Izturības sacensību otrais posms

Foto: LETAFoto: LETA

"VAZ" automašīnas logo.

31. maijā karjeru “Akmenscūciņas” un “DSG karjeri” apkārtnē Ozolnieku novadā netālu no Emburgas norisināsies sešu stundu auto un moto izturības sacensību 2015. gada sezonas otrais posms.

Šīs sacensības Latvijā notiek jau piekto gadu, un šosezon pavisam plānoti četri posmi. Sacensību organizatori izveidojuši trīs paralēlas trases, kas savā starpā nekrustojas, taču skatītājiem vienlaikus iespējams sekot notikumiem visās dalībnieku klasēs. Aptuveni četrus kilometrus garajā iekšējā trasē sacentīsies vieglie automobiļi, sešu kilometru aplis paredzēts apvidus automobiļiem, bet septiņu kilometru trasē dosies motociklu un kvadriciklu braucēji. Vieglo automašīnu grupā šogad atsevišķi tiks izdalīta “VAZ Historic Open” klase. Savukārt apvidus automobiļu grupā var piedalīties arī ar ikdienas mašīnu bez drošības karkasa. Tas ļauj katram interesentam izmēģināt savus spēkus un bez lieliem ieguldījumiem saprast, kas tās ir par sacensībām. Katrā komandā ar vienu automašīnu drīkst piedalīties līdz četriem sportistiem, taču katram sportistam ir atļauts startēt arī vairākās komandās.

Latvijas čempionātā “3H Cross Country” sporta automašīnām (vieglajām un apvidus) piloti gada kopvērtējumā izcīna Latvijas čempiona nosaukumu. Vienlaikus notiek arī Latvijas kauss “6H Cross Country” sporta automašīnām un standarta apvidus automašīnām, kur izcīņa ir starp ekipāžām.

Pirmajā posmā, kas norisinājās aprīļa vidū, 2WD klasē uzvarēja komanda “IDEA” (Ivars Pētersons, Uldis Pētersons, Andris Upenieks, Dace Upeniece). 4WD klasē gan trīs, gan sešu stundu ieskaitē labākie bija Liepājas rallija komandas braucēji Guntars Laugalis, Uldis Lepiksons un Ainars Šteinbergs. Motociklu klasē četru un sešu stundu sacensībās “Ozolnieku 4H un 6H komandu kross” nepārspēta palika “MX Bieriņi” komanda (Uldis Veidenieks, Jānis Freimanis), bet kvadriciklu klasē pirmie bija “CAMK Latgale” braucēji Gunārs Bucenieks un Reinis Balodis.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+