×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
11. augusts, 2015
Drukāt

Izturības sacensību trešais posms

Foto - LETAFoto - LETA

15. augustā karjeru “Akmenscūciņas” un “DSG karjeri” apkārtnē Ozolnieku novadā netālu no Emburgas norisināsies sešu stundu auto izturības sacensību 2015. gada sezonas trešais posms.

Šīs sacensības Latvijā notiek jau piekto gadu, un šosezon plānoti četri posmi. Sacensību organizatori izveidojuši trīs paralēlas trases, kuras savā starpā nekrustojas, taču skatītājiem vienlaikus iespējams sekot notikumiem visās dalībnieku klasēs. Aptuveni četrus kilometrus garajā iekšējā trasē sacentīsies vieglie automobiļi, sešu kilometru aplis paredzēts apvidus automobiļiem, bet septiņu kilometru trasē dosies motociklu un kvadriciklu braucēji. Vieglo automašīnu grupā šogad atsevišķi ir izdalīta “VAZ Historic Open” klase. Savukārt apvidus automobiļu grupā var piedalīties arī ar ikdienas mašīnu bez drošības karkasa. Tas ļauj katram interesentam izmēģināt savus spēkus un bez lieliem ieguldījumiem saprast, kas tās ir par sacensībām. Katrā komandā ar vienu automašīnu drīkst piedalīties līdz četriem sportistiem, taču katram sportistam ir atļauts startēt arī vairākās komandās.

Latvijas čempionātā “3H Cross Country” sporta automašīnām (vieglajām un apvidus) piloti gada kopvērtējumā izcīna Latvijas čempiona nosaukumu. Vienlaikus notiek arī Latvijas Kauss “6H Cross Country” sporta automašīnām un standarta apvidus automašīnām, kur izcīņa ir starp ekipāžām.

Auto trīs stundu izturības sacensību Latvijas čempionāta otrajā posmā “Auto Euro 3H un 6H Cross Country” 2WD klasē uzvarēja komanda “IDEA” (Ivars Pētersons, Uldis Pētersons, Andris Upenieks, Dace Upeniece). 4WD klasē gan trīs, gan sešu stundu ieskaitē labākā bija “Skoks&Piķis” komanda (Igors Skoks, Rūdolfs Skoks).

Motocikliem un kvadricikliem notiks “Cross country” Latvijas čempionāta piektais posms.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+