Horoskopi un mistika
Horoskopi

Izvairies no konfliktiem, uzvarētājs nebūsi! Horoskops 6. augustam0

Dienas noskaņa

Zvaigznes iesaka baudīt vasaru, atvēlot katru brīvu brītiņu, lai pabūtu mežā, laukā, pie jūras. Garie vasaras vakari ļaus arī darbdienas vakaru padarīt par maziem svētkiem! Nepiemērots brīdis, lai mēģinātu izcīnīt savu taisnību strīdos – tajos uzvarētāju nebūs.

Auns

Auns ar ādu jutīs, cik nokaitēta atmosfēra ir darba kolektīvā. Pat necenties noskaidrot šāda noskaņojuma iemeslus! Protams, ikviens astrologs ieteiktu Aunam turēties no tā visa tālāk, bet šajā zīmē dzimušie ir dedzīgi cīnītāji, kas padomos diez ko neieklausās. Bet varbūt tomēr?

Vērsis

Vērša nervu sistēma šodien būs pakļauta ne vienam vien pārbaudījumam. Iespējama vesela gūzma sīku nepatikšanu, kas sekos Vērsim uz katra soļa. Labā ziņa: lielu problēmu nebūs! Baudi vasarīgo pievakari un atceries, ka šodienas raizes rīt nebūs nekas vairāk kā atmiņas par pāris odu kodumiem.

Dvīņi

Diena var nest nepatīkamus pārsteigumus, ja cerēsi uz pārāk augstām jūtām un cēliem mērķiem. Šodien labāk pievērst vairāk praktiskas uzmanības saviem tuviniekiem. Vakaru velti mierīgai atpūtai, nevis skaļiem sabiedriskiem pasākumiem.

Vēzis

Zvaigznes Vēzim iesaka kļūt par īstu partizānu, ja apkārtējie mēģinās izzināt tavas privātās dzīves noslēpumus. Atceries teicienu: laimei patīk klusums! Starp citu šī pati senā patiesība attiecas uz darba lietām, jo konkurenti nesnauž un pārāk atklāta pļāpāšana par jauninājumiem tavā darba vietā vai biznesā par labu nenāks!

Lauva

Iespējams jauna darba piedāvājums, kas pilnībā mainītu tavu materiālo stāvokli. Šajā lietā ne pēdējā loma būs taviem ietekmīgajiem paziņām. Pieņemt to vai – tas, protams, ir tavā ziņā, tomēr neaizmirsti pateikties, jo viņi gribēja tikai labu!

Jaunava

Pirms kaut ko uzsākt vispirms padomā un tad pakonsultējies ar ģimenes locekļiem, kolēģiem un vienkārši kompetentiem cilvēkiem. Šajā laikā tev būs daudz spēka, bet tas, vai tu spēsi tos izmantot lietderīgi, atkarīgs tikai no tevis.

Svari

Svariem pašiem jāatrisina visas pretrunas, kas saistītas ar strīdiem ģimenē vai tuvu radinieku lokā. Pat ja kaut kas būtiski neapmierina, savaldi emocijas un meklē kompromisu. Lai atslābinātos un izvēdinātu galvu, vakarā aizbrauc līdz jūrai. Tas palīdzēs!

Skorpions

Naudas ieguldījums sola lielu peļņu nākotnē, bet nepieciešams rūpīgi pārbaudīt partneru uzticamību. Nekādā gadījumā nevajadzētu ieguldīt naudu šaubīgos pasākumos. Parūpējies par bērniem – lai viņiem pēdējais brīvlaika mēnesis ir skaists un piesātināts.

Strēlnieks

Labvēlīgs laiks visam, kas saistīts ar tavu privātu dzīvi, mīlestību un jūtām, emocijām un skaistiem, romantiskiem pārdzīvojumiem. Tiem, kas vēl nav atraduši savu otro pusīti, vēlams paskatīties apkārt: šķiet, kāds uz tevi skatās ilgpilni un sapņaini. Bet tie, kuru sirds jau aizņemta, var burvīgi pavadīt laiku mīļotā cilvēka sabiedrībā.

Mežāzis

Zvaigznes iesaka Mežāzim “ņemt vērsi aiz ragiem”, tas ir, nelaist garām iespēju pakāpties pa karjeras kāpnēm. Uzmācīgas idejas par otro pusīti liec pie malas – šis cilvēks, šķiet, izturas pret tevi ļoti paļāvīgi un nopietni – nenodari viņam pāri!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šobrīd samērā aktīvo privāto dzīvi Ūdensvīrs var uztvert kā mokošu pienākumu. Tiecies pēc tādām attiecībām, kas tevi nesavažo, bet ļauj kopā ar mīļoto cilvēku pašapliecināties un attīstīties. Darbā var gadīties strīds ar skaudīgu kolēģi – mēģini no tā izvairīties, jo šādās situācijās nav uzvarētāju, tikai zaudētāji.

Zivis

Piemērots laiks konstruktīvai saskarsmei, darbam ar uzticamiem informācijas avotiem. Mēģini jebkurā iespējamā veidā novērst strīdus vai attiecību noskaidrošanu – astrologi uzsver, ka šobrīd pozitīvs iznākums nav iespējams.

LA.lv