Horoskopi un mistika
Horoskopi

Izvairies no pārpratumiem! Horoskops no 21. februāra līdz 6. martam0

Foto-Fotolia

Auns

Aunam būs sajūta, ka apkārtējie grib viņu ielikt rāmjos un mācīt, kā pareizi jādzīvo – tas radīs gan pretestību, gan vēlmi principiāli palikt pie sava. Šāda rīcība var kaitēt ne vien citiem, bet arī pašam, tāpēc, pirms rīkoties, jācenšas visu labi izvērtēt un izvairīties no pēkšņas, nepārdomātas rīcības. Būs jūtams spēka izsīkums, tāpēc pārdomāti jāplāno darbi un atpūta. Labvēlīgs periods finanšu operācijām.

Vērsis

Vērsim visādā ziņā veiksmīgs periods. Veiksies jautājumos, kas sevi ir pierādījuši praksē un paredz darbošanos ilgtermiņā. Lai pats sev neradītu šķēršļus, attiecībās ar partneriem jārespektē arī citu vajadzības. Nav ieteicams ieguldīt naudu jaunos projektos. Var doties ceļojumā uz kādu atpūtas kūrortu vai sanatoriju. Piemērots brīdis vaļaspriekiem kopā ar draugiem un domubiedriem. Iepriecini sev tuvos cilvēkus.

Dvīņi

Dvīņiem būs sajūta, ka nav īstas skaidrības, kurā virzienā doties, tāpēc jāļauj visam ritēt savu gaitu. Pirms ķerties pie kā jauna, jāpārliecinās, vai iepriekšējās lietas ir sakārtotas. Lai izvairītos no pārpratumiem, jāizsakās tieši, bez dzēlīgām un divdomīgām piezīmēm. Labvēlīgs laiks relaksējošām procedūrām un sporta aktivitātēm. Jāizvairās no alkohola un bezrecepšu medikamentu lietošanas.

Vēzis

Vēzim jākoncentrējas tiešajiem pienākumiem, jo steigā vai izklaidības pēc pieļautās kļūdas var radīt neplānotus izdevumus. Pārdomāti jāplāno tēriņi, jo izdevumi pārsniegs ienākumus. Jānosaka prioritātes un jācenšas izvairīties no visu veidu pārslodzes. Labvēlīgs laiks ceļošanai, kultūras pasākumu apmeklēšanai un sava redzesloka paplašināšanai. Ieteicams vairāk uzturēties svaigā gaisā un labi vēdinātās telpās.

Lauva

Lauva jutīs kopējo apstākļu uzlabošanos. Veiksies labi plānoti un pārdomāti darījumi. Februārī var prasīt algas pielikumu un paaugstināšanu amatā. Martā pieaugs darba apjoms, līdz ar to arī spriedze, tāpēc nedrīkst darbus sasteigt, jo garām var paslīdēt sīkumi, kas vēlāk radīs sarežģījumus. Lai izvairītos no konfliktiem, jāpaļaujas uz saviem spēkiem. Labvēlīgs laiks dažādām sporta aktivitātēm.

Jaunava

Jaunavai būs sajūta, ka iekšējie spēka resursi sāk apsīkt, tāpēc kļūs kūtrāka un neatsaucīgāka. Nav piemērots laiks, lai sāktu ko jaunu. Objektīvi jāizvērtē, vai pareizi tiek sadalīts laiks starp darbu, rūpēm par veselību un atpūtu. Uzturā jālieto vitamīniem bagāta pārtika un jāuzturas labi vēdinātās telpās. Ieteicamas nodarbošanās, kas paplašina redzesloku, ļauj pilnveidot profesionālās iemaņas un sniedz prieku.

Svari

Svariem dzīve ritēs ierastajā ritmā bez lieliem kāpumiem un kritumiem. Jācenšas izvairīties no pēkšņu lēmumu pieņemšanas un naudas ieguldīšanas jaunos projektos. Nav piemērots laiks kardinālām pārmaiņām un attiecību jautājumu risināšanai. Jārūpējas par veselīgu miegu, veselīgu uzturu un kopējā veselības stāvokļa uzlabošanu. Ieteicams apmeklēt pasākumus, kursus, seminārus vai doties tālākā ceļojumā.

Skorpions

Skorpionam aktīvs darbošanās periods, tāpēc veiksies viss, kam vajadzīga izdoma un radoša pieeja. Februārī labvēlīgs laiks darījumiem, jaunu projektu sākšanai un pieredzes apmaiņas braucieniem. Rūpīgi jāseko līdzi notiekošajam, jo marta sākumā iespējami sarežģījumi darba lietās un ar transporta līdzekļiem. Brīvo laiku ieteicams pavadīt sev tuvu cilvēku lokā. Jābūt uzmanīgam, piedaloties satiksmē uz autoceļiem.

Strēlnieks

Strēlnieks izjutīs iekšēju diskomfortu, kaut arī redzama iemesla tam nebūs. Tas var radīt spriedzi attiecībās ar ģimenes locekļiem. Ieteicams darbu plānot ar pārtraukumiem un uzturēties labi vēdinātās telpās, tas palīdzēs koncentrēties un sakārtot domas. Lai uzlabotu pašsajūtu un garastāvokli, var apmeklēt SPA, skaistumkopšanas salonu un atjaunot garderobi. Uzturā jālieto vitamīniem bagāta pārtika.

Mežāzis

Mežāzis ieraudzīs gaismu tuneļa galā un būs gatavs rīkoties. Intuīcija ļaus izmantot situāciju, lai atrastos pareizajā vietā, pareizajā laikā. Labvēlīgs laiks informācijas iegūšanai, reklāmas pasākumiem un dokumentu sakārtošanai. Labas iespējas uzlabot fi nansiālo stāvokli un pakāpties pa karjeras kāpnēm. Ieteicams izveidot sabalansētu dienas režīmu, kurā ir atvēlēts laiks fiziskām aktivitātēm un atpūtai.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram piemērots laiks atpūtai un veselības nostiprināšanai. Tā kā būs jūtams spēku izsīkums, pārdomāti jāplāno laiks un jānosaka prioritātes. Ieteicams izvērtēt esošo situāciju un nospraust tālāko virzību. Lai uzlabotu pašsajūtu, jārūpējas par pietiekamu un veselīgu miegu, kā arī vitamīniem pilnvērtīgu pārtiku. Nav ieteicams uzsākt kaut ko jaunu, apmeklēt masu pasākumus un doties tālākā ceļojumā.

Zivis

Zivis izjutīs spēku apsīkumu un vēlēsies norobežoties no apkārtējiem. Lai izvairītos no stresa un spriedzes attiecībās, pārdomāti jāplāno laiks un darbi, jo spēka visam nepietiks. Nav piemērots brīdis darījumiem, jaunu lietu sākšanai un līgumu slēgšanai. Labvēlīgs periods mācībām, garīgajām praksēm, veselību nostiprinošām procedūrām. Pārdomāti jāplāno tēriņi, jo izdevumi būs lielāki par ienākumiem.

LA.lv