Horoskopi un mistika
Horoskopi

Izvairies no pēkšņu un spontānu ideju realizēšanas! Horoskopi no 4. līdz 17. jūlijam0

Foto: Pexels

Auns

Aunam veiksies darījumu lietās, un, iespējams, viņš saņems citiem aizdotu naudu. Pārdomāti jāplāno laiks, jo būs daudz darāmā gan mājās, gan darbā. Izrādiet uzmanību un mīlestību savām otrajām pusītēm, jo pretējā gadījumā attiecībās var rasties spriedze un konflikti. Jāseko līdzi veselības stāvoklim, jo var rasties sarežģījumi un agrāku problēmu saasināšanās. Jāizvairās no steigas un labi jāizguļas.

Vērsis

Vērsim viss ritēs bez sarežģījumiem, tomēr tas nedod iemeslu kļūt izklaidīgam, jo tas var sarežģīt attiecības ar augstākstāvošām personām. Veicamie darbi jāplāno tā, lai tie mītos ar nelieliem atpūtas brīžiem. Var nospraust plānus ilgākam laika periodam. Lai atslābinātos, ieteicamas relaksējošas masāžas un fiziskas aktivitātes svaigā gaisā. Uzturā jālieto vairāk dārzeņu un augļu.

Dvīņi

Dvīņiem būs sajūta, ka ir no visa noguruši, viņi vēlas, lai apkārtējie liek mierā un ļauj atpūsties. Tāpēc Dvīņi var reaģēt diezgan agresīvi un kļūt pat rupji. Jācenšas savaldīties un nepieņemt svarīgus lēmumus emociju uzplūdā. Ieteicams vairāk pievērsties tiem darbiem, kurus var veikt bez citu palīdzības. Piemērots laiks atpūtai un garderobes atjaunināšanai. Nav ieteicams sākt kaut ko jaunu un slēgt līgumus.

Vēzis

Lai kā Vēzis censtos, apkārtējie viņu nesapratīs, tāpēc labāk pieturēties pie pārbaudītām vērtībām, jo nav piemērots laiks kardinālu pārmaiņu veikšanai. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams pakonsultēties pie attiecīgās sfēras speciālistiem. Labs brīdis, lai pabeigtu iesāktos, bet uz vēlāku laiku atliktos darbus. Jābūt uzmanīgiem, piedaloties satiksmē uz autoceļiem un atpūšoties pie ūdens.

Lauva

Lauvai prāts būs aizņemts ar darījumiem un peļņas gūšanu, tomēr jācenšas izvairīties no steigas un pēkšņu, spontānu ideju realizēšanas, jo tas var radīt sarežģījumus. Par sev svarīgu darbu izpildi jāpārliecinās personiski, nevis jāuztic kādam citam. Nav ieteicams sākt jaunas attiecības, jo jūsu nolūki var tikt pārprasti. Atpūtai ieteicams vairāk uzturēties ārpus telpām un izvēlēties nelielas ekskursijas vai pārgājienus.

Jaunava

Jaunavai pienācis laiks atvaļinājumam un kādam tālākam ceļojumam. Nav piemērots brīdis, lai iepazītos un sāktu jaunas attiecības. Šo laiku var izmantot sevis pilnveidošanai un redzesloka paplašināšanai. Jācenšas saglabāt iekšēju mieru un necelt brēku par sīkumiem vai tad, ja kaut kas nenotiek pēc paša prāta. Šajā periodā nav ieteicams slēgt līgumus, mainīt darbu. Nav ieteicams lietot alkoholu.

Svari

Svariem veiksies darbā, attiecībās ar draugiem un domubiedriem, bet mājās iespējama spriedze un nesaprašanās. Lai mazinātu spriedzi mājās, darbi jāplāno tā, lai atliktu pietiekami daudz laika arī ģimenei. Piemērots laiks, lai izvērtētu un dažas lietas no savas dzīves atlaistu uz visiem laikiem. Jābūt uzmanīgiem pie transporta līdzekļa stūres un ūdens, jo ir paaugstināts risks gūt traumas.

Skorpions

Skorpionam turpinās veiksmes līnija, veiksies darbi un biznesa lietas. Kaut arī viss rit savu gaitu bez lieliem sarežģījumiem, tomēr nedrīkst ļauties pašplūsmai. Gan dažādu veidu partnerattiecībās, gan sirdslietās iespējami pārpratumi, tāpēc jācenšas izvairīties no divdomīgiem tekstiem un uzvedības. Jācenšas darbus plānot tā, lai nav pārslodzes, jo tas atstās iespaidu uz pašsajūtu un veselību.

Strēlnieks

Strēlniekam būs jāsakopo visi spēki, jo gaisma tuneļa galā jau ir parādījusies, vēl jāpārvar pēdējie metri. Gandrīz visās dzīves sfērās būs jūtama aizķeršanās un kavēšanās, un tas veidos iekšēju spriedzi. Lai taupītu spēkus, ieteicams pārdomāti plānot darbus. Piemērots laiks darbiem, kurus var veikt bez citu palīdzības, meditācijām un relaksējošām procedūrām. Jābūt uzmanīgiem, piedaloties satiksmē uz autoceļiem.

Mežāzis

Mežāzis gribēs pabūt viens, jo izjutīs enerģijas apsīkumu un būs sajūta, ka pārējie ir tik ļoti aizņemti ar sevi, ka viņu nemaz nepamana. Attiecību jautājumos var rasties spriedze. Lai izvairītos no sakāpinātas emocionalitātes, pietiekami daudz laika jāvelta atpūtai. Svarīgi sekot līdzi veselības stāvoklim, jo var būt saasinājumi. Jāizvairās no fiziskas un psiholoģiskas pārslodzes.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram starp melnajām svītrām beidzot ir parādījusies baltā, tāpēc veiksies darbos, darījumos un biznesa jomā. Tā kā viss plūst un mainās, tad jāizmanto ikkatra izdevība, ko dzīve sniedz, bet, ja kaut kas rada pretestību, – vienkārši jāatlaiž un jādodas tālāk. Brīvo laiku patīkamāk būs pavadīt kopā ar draugiem, tuviem cilvēkiem un domubiedriem. Ieteicamas sporta un dažādas fiziskās aktivitātes brīvā dabā.

Zivis

Zivīm der atcerēties, ka attiecības un ģimenes atbalsts ir pamatu pamats tam, lai veiktos arī pārējās dzīves jomās. Nav ieteicams izmantot citus savu vajadzību apmierināšanai un mērķu sasniegšanai. Šajā periodā pārdomāti jāplāno pirkumi, jo var rasties neparedzēti izdevumi. Piemērots laiks mājas atbrīvošanai no nevajadzīgām lietām un veciem krāmiem. Ieteicams ieviest pārmaiņas savā garderobē un imidžā.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pieskaņojies dabas ritmam! Veiksmes kalendārs no 16. līdz 22. septembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Diena piemērota atpūtai, bet jāsaka nē – konfliktiem! Horoskopi 16. septembrim
3 dienas
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Labs laiks piedot un aizmirst nesvarīgus nodarījumus! Horoskopi no 16. līdz 22. septembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Ekonomika
VIDEO: Purgaile sola pārmaiņas FKTK un atbalsta pievienošanu Latvijas Bankai
1 stunda
LA
LA.LV
Dabā
Brīvdienās laika apstākļus noteiks ciklonu darbība: prognoze 7 dienām
1 stunda
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Par tēva lomu ģimenes un valsts dzīvē. Vai dzīvojam beztēva laikā?
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Rokot dārzu Pārdaugavā, atrod vēsturiskus dokumentus
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Pie Āfrikas krastiem pirāti uzbrukuši Latvijas tankkuģim “Ance”
3 stundas