Horoskopi un mistika
Horoskopi

Izvairies no riska un avantūrām! Horoskopi 20.aprīlim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Šajā diennaktī vissvarīgākais ir izvairīties no pārgalvīgas, riskantas un ambiciozas rīcības, pretējā gadījumā jūs gaida liela vilšanās. Pareizi šodien savu darbību ir plānot un pat pierakstīt piezīmju blociņā, jo ideju būs daudz, bet tās var aizmirsties. Ja jums šodien nākas darboties ar līgumiem un naudas lietām, esiet ļoti uzmanīgi – vairākkārt pārbaudiet, ko parakstiet un pārskaitiet naudu.

Auns

Auni šodien var iziet sabiedrībā – tiksi pamanīts! Pamanīs arī tavus pūliņus un centienus, un tos novērtēs. Atceries, ka tev nevajag dārgas drēbes vai košus aksesuārus, lai tevi pamanītu – tevi pamana tavas personības dēļ.

Vērsis

Tev šodien būs ļoti daudz ideju, taču tev nebūs ne laika, ne spēka tās visas realizēt, tāpēc ieteicams tās pierakstīt. Ja tomēr no tā visa tu kaut ko sāksi realizēt, dari to kopā ar ļoti uzticamiem cilvēkiem, piemēram, ģimenes locekļiem.

Dvīņi

Nav izslēgts, ka pat draudzīgās un tuvās attiecībās ar cilvēkiem gadīsies aprēķins un domstarpības. Vēlams pavadīt dienu kopā ar tiem cilvēkiem, kuriem tu uzticies tikpat ļoti kā pats sev, tad vilšanās negadīsies.

Vēzis

Nav izslēgts, ka tu šodien kļūdīsies savos aprēķinos. Ieteicams vairāk ieklausīties savā intuīcijā, nekā aprēķinos. Rīkojies tā kā saka tava sirdsbalss.

Lauva

Lauvas, kas ierasti ir tie, kas spēlē “šahu” pēc saviem noteikumiem, šodien būs spiesti to spēlēt pēc citu noteikumiem. Iespējams, tev uzradīsies konkurence. Lai pielāgotos dienai un neiekļūtu nepatikšanās, tad vajadzēs daudz un bieži mainīt savu taktiku.

Jaunava

Darbos, ko tu šodien darīsi, svarīgi ir izvēlēties virzienu un plānot dažus soļus uz priekšu. Nemētājies no vienas puses uz otru, it īpaši, ja runa ir par avantūriskām iecerēm.

Svari

Svariem šī būs gluži ierasta diena. Var atjaunot spēkus, nodarboties ar tām lietām, kas sniedz gandarījumu. Var arī atpūsties, neko nedarot. Šodien gan nevajadzētu pieņemt nekādus piedāvājumus no svešiem cilvēkiem.

Skorpions

Daudziem Skorpioniem šodien ir īstais brīdis, lai atrisinātu ģimenes jautājumus, kā arī uzlabotu attiecības ar tuviniekiem. Ļoti svarīgi ievērot harmoniskas attiecības ar partneri.

Strēlnieks

Strēlniekiem paziņu lokā uzradīsies kāds ietekmīgs cilvēks. Iespējami braucieni ārpus pilsētas un tajos tev būs iespēja parādīt savus talantus. Šodien tev derētu pieturēties dienas plānam, tad nekādas nepatikšanas tev nedraud.

Mežāzis

Iekšēji emocionāli nestabila diena, kas traucēs normāli uzturēt kontaktus ar līdzcilvēkiem. Alkohols šodien nav ieteicams nekādā veidā, jo šodien tas tikai kaitēs kopējam dienas noskaņojumam. Esi izmanīgs, ja tev jālieto medikamenti. Iespējama saindēšanās.

Ūdensvīrs

Ļoti iespējami konflikti gan ar ģimenes locekļiem, gan darījumu sakarā. Var cerēt uz tuvinieku un draugu atbalstu, ja tu pats nokļūsi nepatikšanās. Tāpēc padomā, vai konfliktēt ar sev mīļajiem ir tiešām vērts.

Zivis

Zvaigznes šodien Zivis mudinās uz risku. Taču jebkura avantūra novedīs pie vilšanās vai pat pie ievērojamiem postījumiem, tāpēc pats galvenais – turēt sevi rokās. Galvenais šodien ir neko nepirkt, īpaši vērienīgus pirkumus, kā arī neparakstīt nekādus dokumentus.

LA.lv