Horoskopi un mistika
Horoskopi

Izvairies no sīkumainības! Horoskopi 11.–17. februārim0

Foto-Shutterstock

Auns

Pirmdiena veiksmīga diena visam, kas saistīts ar mākslu, modi un rotām. Var atvērt arī jaunu bankas kontu, ja nepieciešams. Otrdienas vakarā nelieto spirtotos un atturies no pārēšanās. Trešdienas pēcpusdiena, ceturtdienas rīts – piemērots dokumentu gatavošanai, parakstīšanai.

Vērsis

Otrdien neplāno darbus, kas prasa ātru lēmumu pieņemšanu, vairies no sīkumainības. Treš­diena, ceturtdiena auglīgas dienas sabiedriskiem pasākumiem, jauniem kontaktiem. Sestdien palutini sevi ar SPA procedūru, vai vismaz smaržīgu vannu.

Dvīņi

Pirmdien būsi noslēgtāks nekā parasti, iespējama neveiklība. Otrdienu pavadi mierīgi un klusi. Aktīvākās un kustīgākās būs trešdiena un ceturtdiena. Piektdienas vakars un sestdiena – noskaņojums var būt mainīgs. Velti uzmanību savai ģimenei.

Vēzis

Pirmdiena veiksmīga preču iegādei, kas domātas mājokļa labiekārtošanai, šopingam ar draudzenēm. Otrdien atturies no jebkādiem kārdinājumiem. Trešdien, ceturtdien velti laiku nodarbēm svaigā gaisā. Piektdienas vakarā pagatavo kaut ko garšīgu.

Lauva

Pirmdiena – lieliska diena ar mākslas pasauli saistītajām Lauvām – no vecām lietām spēsi radīt kaut ko jaunu un skaistu. Trešdiena, ceturtdiena piemērota produktu reklamēšanai, dažādām prezentācijām. Sestdien var rasties vēlme nolīst savā čaulā.

Jaunava

Trešdiena, ceturtdiena – lieliskas daiļliteratūras baudīšanai vai daiļdarbu radīšanai, kā arī valodu apguvei. Piektdienas vakaru vari pavadīt pašu tuvāko un uzticamāko draugu lokā. Svētdien laiks baudīt mākslu un kultūru, klausīties labu mūziku.

Svari

Otrdiena – garīgās pārtapšanas diena, atklāsmes. Attīri mājokli: gan fiziski, gan enerģētiski. Trešdienas pēcpusdienā un ceturtdien dalies ar savām zināšanām, bet lieku nerunā. Piektdienas vakarā un sestdien baudi dzīvi, bet esi arī iejūtīgs pret tuvākajiem.

Skorpions

Pirmdien pievērs uzmanību savas otrās pusītes vajadzībām un vērtībām. Sākot ar nedēļas otro pusi, aktuāli var kļūt attiecību jautājumi un būtu labi jau laikus saprast, ko no tā visa gaidīt. Ja attiecībās valda rutīna, gribēsi kaut ko darīt.

Strēlnieks

Pirmdien, otrdien nav vēlams ļauties pārmērībām. Arī Valentīndienā pārāk augstas prasības radīs tikai vilšanos. Nedēļas vidū nesteidzini notikumus, pārsteidzīga rīcība var radīt brāķi tavā darbā. Neļauj apstākļiem ietekmēt tavu noskaņojumu.

Mežāzis

Pirmdien iepriecini sevi ar kādu mākslas izstādi. Otrdien nododies saimnieciskām lietām. Trešdiena, ceturtdiena – piemērotas prāta darbināšanai, informācijas iegūšanai un nodošanai. Neaizmirsti arī izkustēties.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Pirmdiena labvēlīga jebkuru skaistu lietu iegādei. Lieliska diena arī skaistumkopšanai, matu griešanai. Trešdiena, ceturtdiena piemērotas intelektuālām izklaidēm. Sestdien uzturā lieto vieglu pārtiku.

Zivis

Veiksmīga nedēļa jauniem iesākumiem un dažādām radošām aktivitātēm. Neļauj sīkumiem un nebūtiskām lietām sevi nomākt. Daudz kas būs atkarīgs no tevis paša. Laiks padomāt par savām vēlmēm un vajadzībām.

LA.lv