Apbrīno

Izvarošana, vardarbība un viesi no aizsaules: “Šķiršanās formula” turpina šokēt skatītājus 16

Kadrs no video

Septembra beigās TV3 ekrānos pirmizrādi piedzīvoja jaunais TV seriāls “Šķiršanās formula”, kurā galveno lomu atveido Dailes teātra aktieris Intars Rešetins.

Galvenais varonis Oskars ir intelektuāls un ironisks žurnālists, kurš raksta blogu par paša piedzīvoto šķiršanos, un regulāri iekuļas nepatikšanās savas pārlieku lielās seksualitātes dēļ.

Jau pēc pirmās sērijas noskatīšanās soctīklotāji neslēpa sajūsmu par izdevušos pašmāju seriālu un aktieru lielisko spēli.

Taču  seriāla varoņi turpina priecēt un  vienlaikus šokēt skatītājus  – seriāla otrajā sērijā Oskars atradās neapskaužamā situācijā starp bijušo sievu un savu mīļāko. Skatītājiem radās iespēja beidzot uzzināt Oskara paša šķiršanās iemeslu.

Galvenā varoņa stāsts, kas, visticamāk, vīsies cauri visai sezonai, tika vēl nedaudz vairāk atšķetināts, atklājot, kāpēc Oskars nonāca psihiatriskajā slimnīcā. Viņš mēģināja izdarīt pašnāvību, nolecot no mājas jumta, taču tas beidzās neveiksmīgi.

Sērijas turpinājumā, braucot savās darīšanās, diezgan dramatiskos apstākļos Oskars satiek Jaunā Rīgas teātra aktrises Kristīnes Krūzes atveidoto Martu, kura esot nogalinājusi savu vīru. Viņa sēž uz tilta margām un vēlas sev padarīt galu. Intara Rešetina spēlētais tēls, protams, steidzas viņu mierināt, bet pēc tam arī, jau abiem sēžot redakcijā, uzklausa viņas stāstu par mirušo vīru. Tajā atklājas attiecību tumšākie virzieni, kādos cilvēki var viens otru novest.

Saistītie raksti

Neskatoties uz lielisko seksa dzīvi un sapratni ikdienā, Marta palika stāvoklī, bet viņas vīrs nevēlējās bērnu paturēt. Jo tālāk, jo trakāk – sieviete savu mīļoto pieķēra darba vietā ar citu, un tad viņu starpā sākās īstas šausmas, kas galu galā noveda pie izvarošanas mēģinājuma, kuras rezultātā pašaizsardzības nolūkos Marta 12 reizes sadūra viņu.

Bija skaidrs, ka abu puses vienam otrā kaut kas ļoti pievilina, taču nav īsti skaidrs, kas! Viss galu galā noslēdzās ar to, ka pie Oskara ieradās viņa iepriekšējā “paciente”, kuras lomā iejūtas Jana Čivzele. Žurnālistam vajadzēja viņai piezvanīt, taču viņš bija pārāk aizrāvies ar savu jauno subjektu un viņa stāstu.

LA.lv