Mobilā versija
+12.2°C
Jānis
Sestdiena, 24. jūnijs, 2017
13. marts, 2014
Drukāt

Izveido Cēsu tūrisma karti (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Tuvojoties aktīvajai tūrisma sezonai, Cēsu tūrisma informācijas centra speciālisti ir sagatavojuši krāsainu un ērtu Cēsu tūrisma karti. Tā gan vietējiem iedzīvotājiem, gan Latvijas un ārzemju viesiem palīdzēs saņemt aktuālu un plašu informāciju par tūrisma piedāvājumu Cēsīs, informē Cēsu Tūrisma attīstības un informācijas centrā.

Tūrisma kartē apkopota informācija par tūrisma apskates objektiem pilsētā, kā arī ēdināšanas, nakšņošanas, atpūtas un izklaides iespējām. Ceļojot aktuāli ir izmantot arī navigācijas iekārtas, līdz ar to visiem objektiem ir norādītas GPS koordinātas. Savukārt tiem, kas ceļo bez sava transportlīdzekļa, vērtīga būs informācija par auto un velo nomu. Ceļotājiem noderīgas būs arī ziņas par autostāvvietām, bankām un interneta punktiem Cēsīs.

Kartē ir atrodami pilsētas dažāda garuma un grūtības pakāpju pastaigu maršuti un informācija par gidu pakalpojumiem. Saturu papildina arī neliels ieskats pilsētas vēsturē. Kartē ar attiecīgu simbolu atzīmēti tie uzņēmumi, kas piedāvā atlaides “Cēsu Drauga kartes” īpašniekiem.

Karte ir bez maksas un pieejama latviešu, angļu, krievu un vācu valodā Cēsu Tūrisma informācijas centrā, Pils laukumā 9. Tūrisma karte būs pieejama arī Cēsu un tuvējās apkārtnes tūrisma uzņēmumos, citu pilsētu tūrisma informācijas centros, kā arī elektroniskā versijā Cēsu tūrisma mājas lapā “www.tourism.cesis.lv”.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Vēl vajadzētu iekļaut tādus “vēsturiskus ” objektus,kas atrodas Vaļņu ielā,ēku pie Jāņa baznīcas,,bijušo pirts ēku,Lielo Katrīnas ielu,Lielo Līvu ielu – un pievienot nosaukumu – Tās nav Otrā pasaules kara sekas,bet 20 Neatkarības gadu sekas.

  2. no Krimas ex Cesis Atbildēt

    Esmu loti priecigs par milam Cesim!

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+