×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
21. februāris, 2016
Drukāt

Izveidota Kaimiņa politiskās iniciatīvas Rīgas nodaļa (34)

Foto - LETAFoto - LETA

Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš.

Dibināta pie frakcijām nepiederošā Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa politiskās iniciatīvas “Kampiedervalsts” Rīgas nodaļa, aģentūrai LETA sacīja Kaimiņš.

Kā sacīja Kaimiņš, atsaucība bijusi lielāka, bet izvēlēto telpu dēļ sanāksmē piedalījušies 35 cilvēki, kas pārstāv visdažādākās profesijas, līdz ar ko izvērtusies piecas stundas ilga diskusija. “Plašākā lokā ir grūti veidot dialogu, tāpēc samazinājām sanāksmes dalībnieku skaitu līdz 35. Plašāka informācija par to, ko runājām, nākošās nedēļās sākumā būs pieejama mūsu elektroniskajā avīzē,” norādīja Kaimiņš.

Kaimiņš arī atklāja, ka 12.februārī dibinājis biedrību “Kam pieder valsts”. “Tā kā līdz partijas dibināšanai atlikušas 73 dienas, nolēmām lieki nesarežģīt situāciju, un uzreiz dibināt partiju, cilvēkiem, kas vēlēsies stāties partijā, nebūs jāstājas biedrībā,” turpināja Kaimiņš.

Viņš norādīja, ka par iniciatīvu ir liela interese, arī ārpus Latvijas, un vakar plkst.19 tika dibināta Londonas nodaļa, bet nākošnedēļ – Jelgavas nodaļa, kam sekos nodaļu dibināšana Ogrē, Liepājā, Ventspilī un citviet. “Man ir prieks par cilvēku atsaucību un var teikt, ka vilciens ir veiksmīgi uzsācis kustību,” piebilda Kaimiņš.

Kā ziņots, vakar notika slēgta politiskās iniciatīvas Rīgas grupas pirmā sanāksme, kurā bija plānots diskutēt par biedrības dibināšanas nepieciešamību, ideoloģisko nostāju, tostarp potenciālo “sarkano līniju” noteikšanu, un citiem jautājumiem.

Kaimiņa politiskās iniciatīvas atbalstītāju skaits 15.februārī bija sasniedzis 2101 cilvēku, teikts kopienas “Kam pieder valsts?” mājaslapā publicētajā informatīvajā izdevumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (34)

 1. Varonība un uzņemties atbildību Latvijā , kad tā ir novesta BEDRĒ. Jāpatriec tie šausmīgie žīžļas un jānāk patiesam barbam valsts un pašu labā ar GODĪGU DARBU! Tālāk nav kur iet.. Kad tauta varu paņems Kaimiņa vadībā, tiesāsim neliešus!
  Fakts , kuru pats dzirdēju- Biržas pirmajā mēnesī Kinna savai uzticības personai vēlēšanās Graudiņam ( laiksaimniecības bijušais atašejs Maskavā) stāstīja, ka biržā stāties nav jābaidās, jo likums uzrakstīts tā , ka nav iespējams notiesāt un pat apsūdzēt!

 2. Lai izdodas un galvenais neļaut piesūkties tām alkatības dēlēm lai Jūsu komandā tiek iekļauti , TIKAI GODPRĀTĪGI UN NEĀKATĪGI AR VARU UN NAUDU neapķerti pārstāvji.

 3. Kaaimiņs un papožarnovs blakus. Jau tuvība vien kaut ko izsaka! Vēlētāji – neuzķetaties uz šadiem tuksāgalvjiem – politiskiem avantūristiem!

  • pilnīgi pareizi, stājieties tikai esošajās zagļu un patērētāju partijās, tur vairāk atleks, bet neaizmirstiet, ka vadzis tomēr mēdz lūzt.

 4. Ticu Kaiminam, galvenais lai tie kas vinu ieveleja ari tagad sarosas nesez mala…

 5. Mūs valsts tuvojas sabrukumam, jo tā sauktās,, valsts” intereses nesakrīt ar Latvijas pilsoņu un iedzīvotāju interesēm. Kā redzams mūsu patreizējo valdnieku galvenā interese ir uzklausīt un pazemīgi izpildīt ASV, ES , Valūtas fonda un vēl nezin kādu fondu prasības. Bet Latvijas pilsoņi un iedzīvotāji tiek ignorēti, brutāli un rupji. Kaimiņ, lai tev izdodas! Piesaistiet gudrus un neatkarīgus padomdevējus, kam svarīga ir Latvijas un tās tauta, nevis savs krēsls un Junkera bučas.

 6. Valsts pieder ,, demokrātiski ,, ievēlētiem vietvalžiem,kas saņem norādījumus no Maskavas ,Briseles un Vašingtonas un tautai te nav nekādas teikšanas.

 7. Kaimins uzskata ka Saeima un viss parejais ir teatris… Kaimin, attopies, taa nav skatuve un te nav iestudets teatris….
  …Bet, nu lai veicas…

  • Jāni, teātri mēs skatāmies un tajā visi piedalāmies jau 25 gadus, varbūt Kaimiņam tomēr var izdoties izvest mūs ārpus teātra, ja paš palīdzēsim. Viņš kā profesionālis teātra lietās labāk par mu7ms saskata kuri spēlētāji ir jānomaina, lai nākotne būtu labāka.

   • PILNĪGI PAREIZI, teātris jau iet kopš 4. maija. Pēdējais 2 mēn. garais bija tā sauktā VALDĪBAS VEIDOŠNA!!!! Pēdējais laiks rīkoties !!!

 8. Ir valstij jāmainās. Un galvenais tas jādara tāpēc, lai cilvēki Latvijā tiktu novērtēti, būtu Latvijai nepieciešami un būtu šeit laimīgi. Ja to valsts nevar realizēt, tad kam viņa kalpo, kādiem ārējiem spēkiem izdabā un tad pēdējam Latvijas patriotam ir šeit jāizslēdz gaisma. Piemēram Straujumas valdībai svarīgi bija, ka Junkers un citas augstas ES amatpersonas viņai savā laipnībā liekuļo, bet nevis tas kā dzīvo un jūtas šeit Latvijas ļaudis.

 9. nu aizvāciet šo Ņuņņu no ekrāna!

 10. Kārtējā sīkpartija ar aprobežotu populistu priekšgalā…

  • A ko ta nu? Tas ir vārds vai iesauka. Bet tagad ne par to.
   Man ir tikai viens jautājums Jums – ko Jūs teiksiet tad, kad KamPiederValsts? biedrībā būs 200`000 biedru? Paldies.

   • Tad es teikšu – Latvija patiešām ir MUĻĶU ZEME!
    Jauku dienu!

    • a ko ta nu, bija un ir vēl apmuļķoto zeme, bet būs vien jāsamierinās muļķotājiem ar to, ka tauta var arī atmosties pa īstam, a ko tad tu teiksi???

    • Tāpēc mēs esam tādā pakaļā,ka tādi kā jūs “a kas tad nu”sauc visus pārējos par muļķiem klauniem u.t.t.,bet asakās pieņemt,ka šajā cirkā galveno klauna lomu spēlējam mēs,tobiš tauta.Ja kādreiz sanāk atraut savu aprobežoto troļļa fizianomiju no ekrāna,tad paskaties cik “sūdu”,esot valdībā ir savārījis Kaimiņš un cik tavas mīļās varas partijas!

    • Ko pats esi darījis, lai LATVIJA NEBŪTU MUĻĶU ZEME ???

 11. Visi jau gudri runāt labi tas , alikti šitas , bet rekur cilvēks DARA kautko un cenšās..
  Kad jūs tautieši pēdējo reizi redzējāt, ka no vecajiem klerkiem kāds kautko būtu centies mainīt uz labu vai iebilst sapuvušajai likumdošanai un tam kā vispār pieņem likumus !?

  Apnicis skatīties kā visi kautko pabļaustās reāli tikai komentāros , pat uz vēlēšanām necenšās iet, kad kautko reāli ir iespēja mainīt un tikai tendējās uz domu, ka nāks jauni sūdi, tad šitie aizmirsīsies ..

 12. Komentetaji pesimistu kalngales, pashiem no sevis veemiens nenaak, spoguli skatoties???

 13. Politisko konkurentu komentētāji pieslēgušies 🙂 Kaimiņš malacis, vienīgais domā par Latvijas sabiedrības interesēm.

 14. Būs vēl viena “muļķu partija”.

 15. Tas vilciens drīz vien iebrauks strupceļā. Pārāk vienkāršoti censonis iedomājas to visu.

 16. Īsto muļķu partija Atbildēt

  Dauņu partija būs

 17. Kaimiņ tā turpināt Atbildēt

  Kaimiņ veido biroju Liepājā un aicini biedrus. Rižā atbrauca un izveidoja stūrīti kur atnākt un nolikt puķītes uz pēdējo atvadu vietu par vienotību. Bet kam tas rižai bija vajadzīgs ka izredžu Liepājā viņai nav.

 18. Lai nu kā nebūtu es nekad neticēšu ka viņš to dara pilnīgi viens.Viņam noteikti ir sabiedrotie vai iedvesmotāji.Lai arī ir kas cenšas stāstīt ka var darīt bez naudas es tam neticu.Tātad kāds šo pasākumu finansē. Un kas to dara un kam tas ir vajadzīgs mēs kaut kad vienalga uzzināsim.Cik tas ir labi vai slikti arī uzzināsim.Protams gribētos ātrāk.Nu tad gaidīsim un vērtēsim .

 19. jus ko esat kaimiņa reklāmas rupors? tiražejat katru viņa muļķibu, kaut zinams ka beigā čiks vien sanāks:)

Draugiem Facebook Twitter Google+