×
Mobilā versija
+11.0°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
11. jūlijs, 2014
Drukāt

Izveidota pirmā mobilā lietotne restorānu rezervācijām (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ilustratīvs foto

Latvijā ir radīts unikāls produkts – pirmā mobilā lietotne, kas viedtālruņu lietotājiem nodrošina ātru un ērtu galdiņu rezervāciju Rīgas restorānos. Jaunā aplikācija “Baltic Taste Riga Tour” ir funkcionāla un ērti lietojama, kā arī, rezervējot galdiņu, sniedz privilēģijas un īpašas priekšrocības izvēlētajos restorānos. Jauno produktu ir radījis un izstrādājis uzņēmums “Baltic Taste”, kas interneta vidē sniedz publicitātes un mārketinga pakalpojumus viesmīlības, tūrisma un ēdināšanas uzņēmumiem Latvijā un kaimiņvalstīs, portālam “LA.lv” pastāstīja lietotnes izstrādātāji.

“Cilvēkiem patīk ērtas, funkcionālas un noderīgas lietas. Tieši šādu esam izveidojuši jauno “Baltic Taste” rezervāciju programmu, kas klientiem ļauj ērti veikt rezervācijas un izbaudīt īpašas priekšrocības “Baltic Taste” sadarbības restorānos,” informēja “Baltic Taste” valdes priekšsēdētāja Darja Rutenberga.

Jaunās aplikācijas priekšrocība ir tās funkcionalitāte, jo lietotājam jāveic tikai divas darbības – jāizvēlas restorāns un jāveic rezervācija. To var izdarīt divējādi – nosūtot pieteikuma formu no viedtālruņa, vai arī veicot zvanu uz izvēlēto restorānu. Aplikācija ir izstrādāta iOS un Android operētājsistēmām un to var bez maksas lejuplādēt AppStore un GooglePlay virtuālajos veikalos. Mobilā rezervāciju sistēma sākotnēji izstrādāta vietējam tirgum, auditorijai latviešu un krievu valodās.

“Latvijā strauji attīstās mobilo pakalpojumu vide, kas cilvēkiem krietni atvieglo ikdienas soli. Arī mēs esam radījuši jauno produktu, rūpējoties par klientu ērtībām un sniedzot savu ieguldījumu viesmīlības pakalpojumu attīstībā Latvijā,” izteicās “Baltic Taste” koncepta attīstības vadītāja Renāte Viktorija Šafranoviča.

Izmantojot jauno aplikāciju, rezervēt galdiņu un izbaudīt īpašos gardēžu piedāvājumus var zivju restorānā Le Dome, 3Naži, Valtera restorānā, veselīgi orientētajā restorānā Kombucha, Tinto, Aronia un citos.

Plašāku informāciju par jauno rezervāciju sistēmu un aktuālajiem restorānu piedāvājumiem var iegūt portālā www.baltictaste.lv.

Uzņēmums Baltic Taste dibināts 2012. gadā, kompānija interneta vidē sniedz publicitātes un mārketinga pakalpojumus viesmīlības, tūrisma un ēdināšanas uzņēmumiem Latvijā un kaimiņvalstīs. Kopējā Baltic Taste auditorija sociālajos tīklos pārsniedz 44 000 sekotāju, starp tiem 86% dzīvo vai strādā Rīgā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Briesmīgs raksts. Vesela lapa veltīta aplikācijai un nav ielikti ne linki uz lejupielādi, ne bildes. Pēc nosaukuma neatrod ne GooglePlay’ā, ne AppStore’ā.

Draugiem Facebook Twitter Google+