Mobilā versija
+3.3°C
Lilita, Irita, Ita
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
25. janvāris, 2016
Drukāt

Izveidota speciāla mājaslapa prezidenta atbalstam (8)

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Lai tauta vienoti paustu atbalstu un cieņu Valsts prezidentam Raimondam Vējonim laikā, kad prezidents rehabilitējas pēc sirds operācijas, ir izveidota unikāla mājaslapa – www.turiesprezident.lv, kurā iespējams uzaust īpaši prezidentam veltītu un ar labiem vārdiem spēcinātu Lielvārdes jostu, informēja digitālās aģentūras “Bright” pārstāve Zane Šneidere.

“Jebkuram cilvēkam atlabšanas periods pēc slimības ir kā fiziski tā morāli grūts. Tāpēc vienosimies mūsu Valsts prezidentam veltītā uzmundrinājumā, lai viņš pēc iespējas ātrāk atveseļotos un varētu atgriezties darbā,” aicina Šneidere.

Viņa skaidro, ka ar katru veselības vēlējumu vai cieņas izpausmi mājaslapā tiks austa viena rindiņa īpaši prezidentam veltītā Lielvārdes jostā, kas būs atgādinājums par tautas atbalstu un dos enerģiju turpmākajam darbam.

Pēc mājaslapas darbības beigām šī josta tiks noausta un pasniegta prezidentam, kad viņš būs atgriezies darbā. Paredzēts, ka dāvinājumam līdzi tiks nodots veltījuma veidotāju – visu vēlējumu autoru saraksts.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Drīzu atlabšanu

  2. Spēku un izturību God. PREZIDENTAM un ģimenei!

  3. tak jau labak uz vairoga nekaa visu muzu uz celiem….!

  4. Veselību,veselību un Dieva svētību,mēs domās esam kopā ar Jums.

  5. Lai Dievs dod veselību, mīlestību no tuviniekiem un pasargā no viltus labvēļiem.

  6. Pilnīgs atbalsts grutajā slimības laika. Laikam tas ir pirmais šodienas prezidents, kuram varu to izteikt. Nepievil labo domu.

  7. Vēlu Jums veselību,izturību un patiesus cilvēkus līdzās.Pārlasīju Ievā interviju ar Jums ,tik sirsnīgi un atklāti.

  8. Veseļojies….. dievs Tevi sargās! Tev jāizdara tik pat , cik Vairai!!!!!!!!!!

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (30)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+