×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
11. decembris, 2013
Drukāt

Izveidots Latvijas skaistāko vietu videostāsts “Latvija bilžu rāmītī”

Foto - LETAFoto - LETA

Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) kampaņas “Atklāj Latviju no jauna!” ietvaros ir izveidots unikāls videostāsts “Latvija bilžu rāmītī”, kurā iekļautās vietas izvēlējušies Latvijas iedzīvotāji, vairāk nekā 26 000 reizes balsojot par Latvijas skaistāko vietu video fragmentiem.

Kā portālam “LA.lv” pastāstīja aģentūrā, videostāsts “Latvija bilžu rāmītī” ir simbolisks TAVA organizētās vietējā tūrisma veicināšanas kampaņas rudens sezonas noslēgums – tajā apkopoti fragmenti gan no “Atklāj Latviju no jauna!” 20 vēstnešu videostāstiem, gan Latvijas jaunatklāšanas raidījuma “TE!” sērijām.

Videostāstā iekļauti fragmenti no Latvijas skaistākajām vietām, iekļauta Aglonas bazilika, Brīvības piemineklis, Kuldīga, Kolkasrags un Kurzemes piekraste, Rēzekne, Sigulda, Liepājas pludmale, Tērvetes zemgaļu pils un dabas parks un citas vietas.

Armands Slokenbergs, TAVA direktors izteicies: “Kopīgiem spēkiem esam izveidojuši unikālu stāstu par Latviju – “Latvija bilžu rāmītī”. Noslēdzot vietējā tūrisma veicināšanas kampaņas “Atklāj Latviju no jauna!” gadu, vēlējāmies apkopot tā laikā redzētās Latvijas skaistākās vietas un ceļotāju sajūtas, apceļojot un no jauna atklājot Latvijas pilsētas un novadus. Lai atlasītu tās Latvijas vietas, kuras pašmāju ceļotājiem šķiet skaistākās, aicinājām ikvienu interesentu iesaistīties un balsot par video fragmentiem sociālajā tīklā “draugiem.lv”. Ir liels prieks par balsotāju un Latvijas atklājēju aktivitāti – par video fragmentiem balsots vairāk nekā 26 000 reizes un šoreiz vadībā izvirzījušās skaistākās vietas Vidzemē un Kurzemē.”

Skaistāko Latvijas vietu video fragmentus montējusi “Vides filmu studija”. Videostāsta pavadījums ir īpaši šai kampaņai veidots jauns aranžējums Renāra Kaupera dziesmai “Mazā bilžu rāmītī”, kuras vārdu autors ir Imants Ziedonis, savukārt kora aranžējuma autors – Ēriks Ešenvalds. Videostāstā dziesmu izpilda Renārs Kaupers un koris “Kamēr”.

Noskaties videostāstu šeit!

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +13.6
Alūksne +10.5
Daugavpils +11.6
Saldus +12.0
Liepāja +13.5
Jelgava +13.2
Ventspils +14.6
Limbaži +12
Madona +10.9
Rēzekne +10.2
Draugiem Facebook Twitter Google+