Mobilā versija
+2.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
26. oktobris, 2015
Drukāt

Izvēlamies medus sviedes. Nomaini skārda kubulus pret jauniem! (1)

Foto - Uldis MuzikantsFoto - Uldis Muzikants

Sviede ar rokturi sānos. Piemērota vecākiem cilvēkiem vai tad, ja palīgā nāk bērni. Vieglāk uzsākt griešanas kustību, taču, ja vairāk medus, roka nogurst. Cena: ap 245 eiro

Taisi ragavas vasarā un pērc medus sviedi ziemā! Tad saņemsi tieši to modeli, kurš vislabāk atbilst makam un vajadzībai. Ilgu laiku lietotie cinkotie skārda kubuli savu laiku ir nokalpojuši un jāmaina pret jauniem, jo ar tādu oficiālas atļaujas medus tirdzniecībai saņemt nevar. Turklāt tagad, kad medus pārdots, ir nauda jaunas iegādei vai vēl labāk – var pirkt uz nomaksu.

! Lielās sviedes pieskrūvē pie grīdas, taču mazie dravnieki medu parasti sviež virtuvē un neko nepieskrūvē. Tāpēc svarīgi pievērst uzmanību arī stabilitātei, jo īpaši lielāka tilpuma sviedei. Par stabilāku uzskata modeli ar metāla stīpām ārpusē.

! Elektrisko sviedi var turēt šķūnītī, taču tad jānoskrūvē vadības bloks, lai tajā neiekļūst mitrums.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Piedāvājums man atgādina jaunību, kur vienam čalim prasījām uz cik tad skrien Tava Čezeta ? Atbilde bija 96 km/stundā.

Bērza finierkluču audzes atmaksāsiesVai tiesa, ka no bērza 35 gados iespējams iegūt finierklučus? JĀNIS STRENČU NOVADĀ
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumuSaskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+