Mobilā versija
+5.3°C
Gunta, Ginta, Gunda
Otrdiena, 28. marts, 2017
26. oktobris, 2015
Drukāt

Izvēlamies medus sviedes. Nomaini skārda kubulus pret jauniem! (1)

Foto - Uldis MuzikantsFoto - Uldis Muzikants

Sviede ar rokturi sānos. Piemērota vecākiem cilvēkiem vai tad, ja palīgā nāk bērni. Vieglāk uzsākt griešanas kustību, taču, ja vairāk medus, roka nogurst. Cena: ap 245 eiro

Taisi ragavas vasarā un pērc medus sviedi ziemā! Tad saņemsi tieši to modeli, kurš vislabāk atbilst makam un vajadzībai. Ilgu laiku lietotie cinkotie skārda kubuli savu laiku ir nokalpojuši un jāmaina pret jauniem, jo ar tādu oficiālas atļaujas medus tirdzniecībai saņemt nevar. Turklāt tagad, kad medus pārdots, ir nauda jaunas iegādei vai vēl labāk – var pirkt uz nomaksu.

! Lielās sviedes pieskrūvē pie grīdas, taču mazie dravnieki medu parasti sviež virtuvē un neko nepieskrūvē. Tāpēc svarīgi pievērst uzmanību arī stabilitātei, jo īpaši lielāka tilpuma sviedei. Par stabilāku uzskata modeli ar metāla stīpām ārpusē.

! Elektrisko sviedi var turēt šķūnītī, taču tad jānoskrūvē vadības bloks, lai tajā neiekļūst mitrums.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Piedāvājums man atgādina jaunību, kur vienam čalim prasījām uz cik tad skrien Tava Čezeta ? Atbilde bija 96 km/stundā.

Mazajiem zemniekiem būs 15 000 eiro vienreizējais atbalsts (1)Mazās lauku saimniecības, kuru gada apgrozījums svārstās 2000-15 000 eiro robežās, varēs pretendēt uz 15 000 eiro vienreizējo atbalstu.
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (10)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+