×
Mobilā versija
+10.2°C
Līksma, Bārbala
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
24. novembris, 2014
Drukāt

Vai esat uzticīgi Latvijas ražojumiem? (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Jānis Krūmiņš Rīgā: “Kampaņas mani neuzrunā, arī pret šo esmu absolūti vienaldzīgs. Man svarīgāk, cik konkrēti maksā piens, krējums, biezpiens, maize. Noteicošais ir cena un atlaides. Mēs, pensionāri, neko daudz nevaram vēlēties. Kāds tur patriots ar tukšu vēderu!”

Andris Ludvigs Bauskā: “Vienmēr izvēlos Latvijas preci. Taču skatos pēc lētākā produkta, pērku kaut vai krējuma izstrādājumu. Galvenais, ka ražots tepat. Redzu, ka arī mūsu produktos daudz ķīmijas un konservantu. Vienīgi tirgū ir laba svaigā gaļa. Bet žāvējumi tikai izskatās garšīgi, tos neēd pat kaķis.”

Vita Liepiņa Tukumā: “Atbalstu akciju, kas aicina pirkt tikai Latvijas preci. Man tāpat kā citiem būtiska ir produkta cena. Tomēr dažu centu dēļ savu nostāju nemainu. Nupat nopirku “Dobeles dzirnavnieka” makaronus par 85 centiem, lai gan blakus bija arī itāļu ražojums par 50 centiem.”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Varbūt mūsu ražotājiem arī jābūt patriotiem un saviem pircējiem augstās cenas noskrūvēt? Kāpēc par mūsu preci jāmaksā dārgāk par tādu pašu, varbūt pat labāku no Lietuvas vai Polijas? Tikai daži piena ražotāji ir samazinājuši cenas, tāpēc nav saprotamas vaimanas, ka nav kur realizēt produkciju. Un cenu samazināšana, reizē samazinot svaru ir pircēju muļķošana. 200 g sviesta paciņa jau ir kļuvusi par 160 g. Un skaitās, ka sviestam samazināta cena. Principā pērku, kur ir 200 g un pienu- 1l, nevis kādus 0,9

Draugiem Facebook Twitter Google+