Latvijā
Kriminālziņas

Izvēle – šņabi vai saulesbrilles? 0


Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto: Fotolia

Liepājas tiesā uz apsūdzēto sola pagājušonedēļ sēdās jauna sieviete Tatjana D. un 72 gadus vecs pensionārs Jānis B.

Viņi apsūdzēti par tīšu vidēja smaguma miesas bojājumu nodarīšanu personu grupā. Pērn abi iekaustījuši kādu vīrieti, kuram pašam bija iespaidīga kriminālā pieredze – liepājnieki viņu dēvēja par Pļavu ielas izvarotāju, ziņo portāls liepajniekiem.lv.

Cietušais Gintars nu jau ir aizsaulē, bet ne minētā uzbrukuma dēļ. Abi apsūdzētie savu vainu atzina, abi par dažādiem nodarījumiem tiesāti jau iepriekš.

Tiesa piespriedusi piecu mēnešu nosacītu sodu Jānim B., bet piespiedu darbu uz 200 stundām Tatjanai D., raksta liepajniekiem.lv. Pēc sprieduma paziņošanas Tatjana “Kurzemes Vārdam” pastāstījusi, kāpēc iekaustīts Gintars. Konflikts sācies pēc tam, kad kompānija, kurā bijis arī Gintars, sūtījusi Tatjanu uz veikalu pēc alkohola. “Paziņa man iedeva naudu. Bija doma pirkt šņabi. Bet cik tad var dzert to šņabi – sievietei jāpucējas arī ir! Zagt vairs nedrīkstu, ir jāpērk. Ieraudzīju stilīgas saulesbrilles. Turēju naudu rokā un domāju: šņabi vai saulesbrilles, šņabi vai brilles? Un es nopirku tās brilles!” Atgriežoties dzīvoklī, Gintars pieprasījis, lai Tatjana dod šņabi vai naudu. Sācies konflikts. “Viņš lika man izģērbties, sita mani, raustīja aiz matiem. Četri cilvēki tikai noskatījās. Biju šokā. Es noģērbos, Gintars mani kailu pagrūda un gribēja ar nazi… šekumā. Viņu atrāva nost, atņēma viņam nazi un ar krēslu par muguru. Es ātri apģērbos un aizmuku prom.”

LA.lv