Mobilā versija
Brīdinājums +27.6°C
Melānija, Imanta
Sestdiena, 19. augusts, 2017
16. novembris, 2016
Drukāt

Izvēlētas Rīgas galvenās Ziemassvētku egles

Foto Renārs KorisFoto Renārs Koris

Trešdien, 16. novembrī, Tīreļu mežniecībā izvēlētas krāšņākās Rīgas Ziemassvētku egles, kuras uzstādīs Rātslaukumā, Doma laukumā un 11. novembra krastmalā, informēja Rīgas domē (RD).

Kopumā Rīgas dome pilsētā uzstādīs septiņas egles, bet galvenā un krāšņākā egle šogad atkal atgriezīsies Rātslaukumā. Atklāšanas pasākums paredzēts 2. decembrī, kad egle tiks iedegta ar Ginesa rekorda palīdzību (sīkāk www.rigasegle.lv). Gan Doma laukumā, gan 11. novembra krastmalā, gan Rātslaukumā tiks uzstādītas apmēram 40 gadus vecas, 14 līdz 16 metrus augstas egles, kuras šodien noskatīja Rīgas domes vadība un žurnālisti.

Bez trim galvenajām pilsētas centra eglēm Ziemassvētku egles tiks izvietotas arī apkaimēs – Ziemeļblāzmā, pie Degalava ielas kalna, Barona un Elizabetes ielas stūrī pie Leļļu teātra, kā arī pie Bērnu klīniskā universitātes slimnīcas.

Pievienot komentāru

Sapratu, ka te galvenais ir "stabilitāte" – Smiltēns izstājas no cīņas (4)Līdzšinējais “Vienotības” priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns nekandidēs uz partijas priekšsēdētāja amatu. Viņš pametīs partiju un arī “Vienotības” frakciju Saeimā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+