Mobilā versija
+4.2°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
25. februāris, 2016
Drukāt

Izvēlēts “laba vīna tops” – 16 zvaigznes, kuras noveco visskaistāk

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

Izdevums “Mashable” sastādījis “visskaistāk novecojošo zvaigžņu topu”, kura galvgalī nokļuvuši aktieri. Izdevums topā iekļautās personības salīdzinājis ar vīnu, kas līdz ar briedumu kļūst arvien labāks, un uzsver, ka topam nav nekādas konkrētas secības – visi tajā iekļautie ir “labs vīns”.

Interesanti, ka sarakstā nav iekļuvis, piemēram, Andželīnas Džolijas vīrs Breds Pits, kam šobrīd ir 52 gadi, ne arī Harisona Forda dzīvesbiedrene aktrise Kalista Flokhārta, kurai nesen palika 51…

Mēs, topu tulkojot, to sakārtojām “izlaiduma gada” secībā – no jaunākā uz vecāko.

Pievienot komentāru

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+