Horoskopi un mistika
Ezoterika

Izvēlies maģisko bumbu un uzzini, kāds liktenis tevi gaida pavasarī0

Attēls – tayni-mirozdaniya.ru

Kristāla bumbas kopš seniem laikiem izmantojuši magi un orākuli, lai prognozētu cilvēka nākotni. Protams, pret šādiem pareģojumiem var izturēties skeptiski. Taču – ja prognoze sola tev veiksmi, kāpēc gan tai nenoticēt ar visu sirdi?

Šodien mēs piedāvājam iziet interesantu zīlēšanu. Tavā priekšā ir noliktas vairākas kristāla bumbas. Ieklausies intuīcijā, izvēlies vienu no tām un uzzini, kas tevi sagaida tuvākajā nākotnē.

Maģiskā bumba Nr.1

Dzīve, mīlestība un pat pati daba tuvākajās dienās būs tavā pusē. Vecās nesaskaņas izkūpēs gaisā it kā to nemaz nebūtu bijis. Tu beidzot atlaidīsi visas savas pagātnes kļūdas un dzīvosi šeit un tagad. Tagad ir pienācis laiks uzplaukt.

Maģiskā bumba Nr.2

Tuvākajās dienās tu atklāsi sevī talantu, kuru agrāk nepamanīji. Tas pavērs tev durvis uz neprognozējamu tālieni. Izvēle ir tavā ziņā: saglabāt “status quo” vai mest kauliņus un riskēt. Vienu var teikt pavisam noteikti: tu uzplauksi tuvākajā nākotnē!

Maģiskā bumba Nr.3

Tuvākajos mēnešos tu saskarsies ar daudziem aizraujošiem aizsākumiem! Pēdējos mēnešos tu biji nedaudz nobažījies. Taču negaidīti jaunie aizsākumi izrādīsies diezgan veiksmīgi! Esi gatavs visiem patīkamajiem pārsteigumiem, ko dzīve drīz tev sniegs.

Maģiskā bumba Nr.4

Tu ilgu laiku cītīgi strādāji un tiecies pēc panākumiem, taču tev šķita, ka tavs darbs nekad neatmaksāsies. Taču pavisam drīz tu plūksi iesētā augļus! Pagaidi vēl mazliet, un viss būs tā, kā tu vēlies!

Maģiskā bumba Nr.5

Turpmākas dienas būs pietiekami veiksmīgas. Tu saskāries ar daudzām problēmām, bet nekad nepadevies. Triumfs nav aiz kalniem! Tikai cilvēks ar tādu sirdi kā tev spētu noiet tik ilgu ceļu!

Maģiskā bumba Nr.6

Tuvākajā nākotnē tavā dzīvē notiks izrāviens, kuru tu tik ilgi gaidīji. Tu tik ilgi sities pret aizvērtām durvīm un bez rezultātiem, taču drīz tas mainīsies! Tu beidzot saņemsi to, pēc kā tik ļoti tiecies!

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

LA.lv