Kokteilis
Mīli

Izvēlies sev tīkamāko attēlu un uzzini, kāds mīļotais cilvēks tev vajadzīgs0

Izvēlies vienu no attēliem. Zemāk lasi savu rezultātu!

1. Tu vēlies sev blakus redzēt aizrautīgu cilvēku
Tu vēlies būt ar aizrautīgu cilvēku, ar kuru kopā varētu izmēģināt kaut ko jaunu. Tev nav laika tam, kas mīl sēdēt mājās un skatīties seriālus. Tu gribi, lai cilvēks būtu kā papildinājums tavām neticamajām dzīves alkām.

2. Tev vajadzīgs vienkāršs un piezemēts cilvēks
Vēlams, lai viņam pat nebūtu konta “Facebook” vai “Instagram”. Tu jūti tik lielu pieķeršanos šim cilvēkam, tik lielā mērā it kā jūs būtu viens vesels, ka pat aizmirsti par to, lai uztaisītu pašbildi.

3. Tev vajadzīgs radošs cilvēks
Tev vajadzīgs radošs cilvēks, ar kuru kopā var aiziet gan uz kino, gan muzeju. Ak, jā – un uzņemt oriģinālas fotogrāfijas.

4. Tev vajadzīgs praktisks un mierīgs cilvēks
Tev vajadzīgs praktisks un mierīgs cilvēks, kas spēs ar vēsu prātu novērtēt jebkuru situāciju. Viņam dzīvē viss ir sakārtots precīzi un pēc plāna, bet tev – tieši otrādi, taču tieši tā jūs papildiniet viens otru.

5. Tu vēlies sev blakus ļoti romantisku un jūtīgu cilvēku
Tu vēlies sev blakus ļoti romantisku un jūtīgu cilvēku, lai īstenotu dzīvē liriskas filmas ar laimīgām beigām. Ilgstoši maigi apskāvieni gultā – lūk, tavas ideālās brīvdienas.

6. Tev vajadzīgs ambiciozs un organizēts cilvēks
Tev vajadzīgs ambiciozs un organizēts cilvēks, kurš var dabūt vislētākās aviobiļetes un pašu omulīgāko viesnīcas istabiņu par smieklīgu cenu. Turklāt viņš to spēj to izdarīt romantiski un neprognozējami.

7. Tu vēlies cilvēku ar lielu enerģijas rezervi un motivāciju
Tu vēlies cilvēku ar lielu enerģijas rezervi un motivāciju, kurš pat brīvdienās spēs piecelt tevi no gultas, lai dotos rīta skrējienā. Šis cilvēks gan tiešā, gan pārnestā nozīmē pamodinās tevī jaunu personību.

Saistītie raksti

8. Tev nepieciešams intraverts cilvēks
Tev nepieciešams intraverts, kurš kopā ar tevi piekritīs mājās ieviest desmit kaķus. Šis cilvēks var padarīt tavu mājokli par interesantāko vietu uz zemes, jo zina – viss, kas tev vajadzīgs, ir vīns, siers un kino.

9. Tu gribi intelektuālu un runīgu cilvēku
Tu gribi intelektuālu un runīgu cilvēku, ar kuru nav bail ilgstoši iestrēgt sastrēgumā un doties ilgā ceļojumā.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

LA.lv