Horoskopi un mistika
Ezoterika

TESTS. Izvēlieties ķeltu mezglu un uzziniet, ko tas vēsta par jūsu iekšējo spēku5

Ko nozīmē ķeltu mezgls?

Ķeltu mezgli tūkstošgadēm izmantoti kā talismani. Tie rotāja tempļus un apģērbus, bet amuletus ķeltu mezglu formā nēsāja uz kakla. Pārsteidzoši, bet šos noslēpumainos simbolus var atrast Romas un Bizantijas arhitektūrā, senu islāma un etiopiešu grāmatu dekorācijās. Tie sastopami pat senslāvu simbolikā. Ķeltu ornamentiem piemīt ļoti liels spēks. Sakoncentrējieties un izvēlieties zīmi, kas jums patīk visvairāk.

Lūk, ko jūsu izvēle var par jums pastāstīt!

Dzīvības koks

Jūsos slēpjas milzīgs potenciāls. Jūsu saknes stiepjas dziļi zemē, jūs cienāt stabilitāti un stingri stāvat uz kājām. Jums vajadzētu iemācīties smelties enerģiju no pašas zemes – staigājiet basām kājām, biežāk uzturaties pie dabas, un jūs redzēsiet, kā jūsu dzīve kļūst spilgtāka, piepildītāka un apzinātāka. Sargiet savu muguru un jostas vietu.

Iekšējā uguns

Jūs izvēlējāties mezglu, kurā attēlots uguns un fenikss. Šis mītiskais putns spēj atdzimt no pelniem, sākot savu dzīvi no jauna, no baltas lapas. Jūs esat ļoti ambiciozs, pilns enerģijas un kaisles. Jums iekšā deg uguns, taču esiet uzmanīgi – šī stihija spēj iznīcināt visu savā ceļā. Paudiet savu ugunīgo dabu radošumā, bet ikdienas dzīvē iemācieties prasmi valdīt pār sevi, mērenību un iekšējo tīrību, un liktenis par to jūs apbalvos.

Lielais drakons

Zemes gars runā ar jums. Jums ir milzīgs potenciāls, lai kļūtu par vienu veselumu ar dabu, rastu harmoniju ar savu iekšējo un ārējo pasauli. Jūs varat sniegt prieku citiem, mācīt viņus un veicināt viņu attīstību. Līdzko jūs apzināties savu spēku, jūs spējat mainīt visu, kas jūs neapmierina. Jūs esat neticami jūtīgs un garīgs cilvēks.

Pentakls

Jūs izvēlējāties spēcīgu aizsardzības un personīgā spēka simbolu. Tas nozīmē to, ka pašreizējā dzīves brīdī jums ir jāatrod līdzsvars starp jūsu garīgo un fizisko spēku. Jums ir jāatrod ceļš pašam pie sevis. Jums ir liels potenciāls, iespējams, pat ekstrasensorās spējas. Jūsu simbols ir līdzīgs piecstaru zvaigznei, bet jūsu sirds spilgta un karsta. Veselības jautājumos pievērsiet uzmanību aknu attīrīšanai.

Kaķa mezgls
Jums piemīt kaķim raksturīga grācija un ātrums. Jūs esat ļoti elastīgs cilvēks, tomēr jūs necietīsiet spiedienu un agresiju. Jums patīk sajust, ka par jums rūpējas un sargā. Pa dzīvi jūs ejat viegli un pārliecinoši. Jo labāk jūs iepazīsiet sevi, jo labāk varēsiet saprast apkārtējo pasauli un citus cilvēkus.

Dievišķā saulespuķe

Saistītie raksti

Jūsu sirds ir atvērta grāmata. Jūs izstarojiet siltumu un labvēlību. Jūs rūpējaties un atbalstāt citus, spējat būt labākais draugs visiem. Saglabājiet savu pozitīvo gara stāvokli un nekad nezaudējiet ticību labajam. Rūpējieties par savu ķermeni, īpašu uzmanību pievērsiet ceļgaliem. Apgūstiet elpošanas tehnikas, tas palīdzēs jums atslābināties un saglabāt iekšējo harmoniju.

Ja jums patika šie simboli, jūs varat tos nēsāt kā amuletus vai zīmējumu uz ķermeņa. No tā šo simbolu ietekme uz jums pieaugs, pastiprinot jūsu dominējošās īpašības.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Kā akmens siena: 4 horoskopa zīmju pārstāvji, kas vienmēr izskatās aizkaitināti un sapīkuši
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Apdomā savu rīcību pirms nākas novērst tās sekas! Horoskopi 16. oktobrim
3 dienas
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Garastāvoklis līdzināsies viļņiem jūrā! Horoskopi no 15. līdz 23. oktobrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Pašvaldībām 7 gadu laikā attīstībai sola gandrīz divus miljardus eiro 3
2 stundas
IP
Ilze Pētersone
Latvijā
Liela zivs mazā dīķī! Saruna ar Latvijas restorānu karali Mārtiņu Rītiņu
Intervija 3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Bērnu pusdienas Rēzeknē par pusotru miljonu eiro 1
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
FOTO. Sestdienas rītā Āgenskalnā deg mikroautobuss
1 stunda
LA
LA.LV
Sports
VIDEO: Merzļikinam krietni labāka otrā NHL spēle, tomēr atkal zaudējums
1 stunda