×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
30. oktobris, 2013
Drukāt

Speciāli izveidota komisija izvērtēs Streļčenoku (2)

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Ministru prezidenta pienākumu izpildītāja labklājības ministre Ilze Viņķele parakstījusi rīkojumu par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka Jaroslava Streļčenoka darbības un tās rezultātu kārtējo novērtēšanu, liecina oficiālais paziņojums “Latvijas Vēstnesī”.  Par komisijas priekšsēdētāju iecelts Satversmes aizsardzības biroja direktors Jānis Maizītis, un komisijā ir četri locekļi, kas pārstāv Tieslietu ministriju, Ģenerālprokuratūru, Drošības policiju un Valsts kanceleju. Šī komisija nav saistāma ar piecu KNAB nodaļu vadītāju premjeram Valdim Dombrovskim izteikto lūgumu veikt ārpuskārtas novērtēšanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Vakar skatījos”Sastrēgumstundu”. Visi, kā norunājuši aizstāvēja Streļčenoku, Loskutovs arī, kuru savā laikā atbrīvoja no KNAB priekšnieka amata par nolaidību, tagad kļuvis par deputātu Saeimā , nosauca 5 KNAB vadošo darbinieku sūdzību par Streļcenoku par manipulāciju. Nu ko, roka roku mazgā! Visi vienotā frontē vēršas pret Strīķi, jo viņa ir tā, kas ņem “aiz dziesmas” visāda ranga korumpantus, arī tādus, kam ir visai liela politiskā ietekme valstī (lembergus, miķelsonus, šleserus, zaķus, u.c.).Tāpēc arī viņi kopīgiem spēkiem tagad ar Streļčonoka palīdzību cenšas no viņas tikt vaļā. Streļčonoks ir tāds pat oligarhu kalps, kā savā laikā Loskutovs un Vilnītis.

  2. Kas tam ticēs? Vilnīša darbību, cik atceros, arī vērtēja komisija. Maizīša k-gs jau saliks visu pa vietām. Galvenais – glabt Striķi, kura arī nav saistīta ar rakstniekiem, bet kādam ļoti svarīga persona, pat svarīgāka par korupcijas novēršanu.

Draugiem Facebook Twitter Google+