×
Mobilā versija
+3°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
9. oktobris, 2015
Drukāt

Lielbritānija izvietos karavīrus Baltijā un Polijā (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Paredzētā Britānijas karavīru izvietošana Baltijas valstīs un Polijā būs papildu iedrošinājums mūsu sabiedrotajiem – NATO, Baltijas valstīm un Polijai, vakar Ziemeļatlantijas alianses valstu aizsardzības ministru sanāksmē Briselē paziņoja Britānijas aizsardzības ministrs Maikls Felons.

“Tā ir daļa no mūsu politikas, kas paredz neatlaidīgāku klātbūtni NATO austrumu flangā, lai reaģētu uz jebkādām turpmākām Krievijas provokācijām un agresiju,” Falona teikto citē raidorganizācija BBC. Britānija pievienojusies ASV un Vācijas plāniem par NATO karaspēka izvietošanu Baltijas valstīs uz ilgtermiņa pamata, šādi nostiprinot alianses austrumu robežas, vēsta laikraksts “Financial Times”. Apvienotās Karalistes aizsardzības ministrs Maikls Felons NATO dalībvalstu ministru tikšanās gaitā Briselē apstiprinājis Britānijas uzticību Austrumeiropas demokrātisko valstu suverenitātes atbalstam, norāda laikraksts. “Tagad mums Baltijas valstīs un Polijā karaspēks būs uz regulārāka pamata,” ministru citē “FT”. “Simt britu karavīri tiks nosūtīti uz Baltijas valstīm, lai regulāri veiktu Igaunijas, Latvijas un Lietuvas karavīru instruktāžu ar mērķi uzlabot viņu prasmes un mijiedarbību NATO ietvaros,” norāda laikraksts.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Cik karavīru Latvijas muusu nav pa speekam ? Tāpēc lai brauc te un uz ilgu laiku kamēr Krievijā parādīsies veselais saprāts.

  2. Lasīju Kremļa komentāru. Padomājiet, briti rotācijas kārtībā atsūtīs uz Latviju 100 karavīru, bet Putins jau krīt histērijā, ka tas esot Krievijas apdraudējums un sekošot atbildes mēri. Vai tā ir politiska poza, vai
    šis cilvēks tiešām domā, ka simts briti ir n-reizes pārāki par veselu Pleskavas divīziju pie Latvijas robežām?
    Laikam jau bailēm lielas acis! Kameronam jāiesaka, lai aizsūta vēl simts britus uz Sīriju un, iespējams, krievi aizvāks savus lidaparātus.

Draugiem Facebook Twitter Google+