Latvijā
Sabiedrība

Izvilkti no pamesta sķūnīša apakšas: suņubrāļi meklē labus saimniekus0

Foto no Ulubele Facebook

Izvilkti no pamesta sķūnīša apakšas, patversmē “Ulubele” aprīļa sākumā nonāca četri mēnesi veci suņbērni, ziņo dzīvnieku draugi. Diemžēl divi kucēni neizdzīvoja. Taču suņbrālīši – Briedis un Džošua – tagad meklē jaunas mājas un labus saimniekus.

Šobrīd rakari katrs mitinās savās pagaidu mājās – patversmes ikdienā socializēt tik bailīgus rējējus būtu neiespējamā misija. Domājot mazuļiem vārdus, “Ulubelē” lemts: tiem jāsimbolizē drosme un gudrība, lai vārda spēks kļūst par katra rējēja būtības spēku, tā par vārdu izvēli pastāsta patversmes pārstāvji. Tā izvēle kritusi par labu bokseriem.

Kā četrus mēnešus vecos mazuļus raksturo pagaidu mājās: apbrīnojami kārtīgi, gudri, drosmes uzplūdu brīžos arī mīļi, rotaļīgi, vien attiecībās ar cilvēku vēl maķenīt piesardzīgi. Visticamāk, arī izaugot vairāk būs intraverti prātvēderi. Abi suņbērni, vismaz sākuma adaptācijas periodā drošāk jutīsies labdabīga un droša suņa kompānijā; ja tomēr adoptēt kā vienīgo suni – jābūt gataviem pacietīgi un mērķtiecīgi ar rējēju strādāt.

LA.lv