Pasaulē

Izvirtīga seksuālo attiecību propaganda: Krievijā satraukums par filmu “Skaistule un Briesmonis” 0

Foto AP/Scanpix/LETA

Skandalozais Krievijas politiķis un Valsts domes deputāts Vitālijs Milonovs vērsies pie kultūras ministra ar lūgumu pārbaudīt jauno “Disney” filmu “Skaistule un Briesmonis” (“Beauty and the Beast”) par homoseksuālisma propagandu.

Savā vēstulē ministram Vladimiram Medinskim deputāts norāda, ka saskaņā ar mediju ziņoto, drīzumā Krievijā paredzēt izrādītajā filmā vienā no sižeta līnijā būs homoseksuālas attiecības starp galvenajiem varoņiem. Milonovs uzsver, ka Krievijā nav likumīgu vai citu šķēršļu mākslinieciskai pašizpausmei, bet lēmums par filmas demonstrēšanu tiek pieņemts tikai pēc ekonomiskiem apsvērumiem.

“Taču šajā gadījumā sabiedrība nevar klusējot noskatīties uz to, ko kino demonstrētāji piedāvā bērnu pasakas izskatā – skaidru, neslēptu bezkaunīgu grēka, izvirtīgu seksuālo attiecību propagandu,” raksta Milonovs.

Kā norāda deputāts, filmas iznākšana uz ekrāniem paredzēta skolas pavasara brīvdienu sākumā un viņš saņēmis daudz ziņojumu un vēstuļu no satrauktiem vecākiem.

Milonovs ir viens no skaļākiem homoseksuālisma pretiniekiem Krievijā un tās “propagandēšanā” apsūdzējis visu, sākot ar “Facebook” un beidzot ar Eirovīzijas dziesmu konkursu, kā arī aicinājis izveidot tikumības policiju “tradicionālo vērību” sargāšanai.

Saistītie raksti

2013.gadā prezidents Vladimirs Putins parakstīja likumu par “homoseksuālisma propagandas” aizliegšanu nepilngadīgo klātbūtnē.

Starptautiskā cilvēktiesību aizstāvju organizācija “Human Rights Watch” paudusi satraukumu par homofobiski motivētu uzbrukumu skaita pieaugumu Krievijā, norādot, ka “homoseksuālisma propagandas” aizliegums faktiski legalizē geju diskrimināciju.

LA.lv