Apbrīno

Izziņo “Troņu spēles” koncertturneju 16

Publicitātes foto

Fantāzijas seriāla “Game of Thrones” (“Troņu spēle”) komponists Ramins Džavadi izziņojis ASV koncertturneju, kurā koris un orķestris spēlēs dziesmas populārā seriāla ainu pavadībā.

Džavadi par koncertu sēriju 28 ASV pilsētās paziņoja seriāla fanu pasākumā Losandželosā.

“Es gribēju ko vairāk par skatīšanos, kā spēlē orķestris,” sacīja komponists. “Es vēlējos, lai tā būtu visaptveroša pieredze.”

“Es domāju, ka skatītājiem būs ļoti interesanti ne vien atkal dzirdēt mūziku, bet arī savām acīm redzēt mūziķus spēlējam instrumentus, kurus fani varbūt nekad mūžā nav redzējuši,” norādīja Džavadi.

“Game of Thrones” producenti Deivids Beniofs un D.B.Veiss gaidāmo koncertturneju raksturoja kā “seriāla kadru un Ramina spēcīgo kompozīciju fantasmagorisku sajaukumu, kas liks ieplesties acīm un plīst bungādiņām”.

Džavadi diriģēs koncertus.

Pirmā uzstāšanās notiks nākamā gada 15. februārī Kanzasā, Misūri štatā. Vēlāk plānoti koncerti “Madison Square Garden” arēnā Ņujorkā un citviet ASV.

Kā jau ziņots, nākamgad telekanālā HBO tiks demonstrēta seriāla septītā un priekšpēdējā sezona.

Seriāla pirmās piecas sezonas balstītas uz amerikāņu rakstnieka Džordža R.R.Mārtina grāmatām, taču viņš laikus nepaspēja pabeigt sesto romānu, tāpēc seriāla nesenākās sezonas notikumus izdomāja televīzijas scenāristi.

Mārtins pagājušonedēļ paziņoja, ka televīzijā tikšot ekranizēts viņa rediģētais stāstu krājums “Wild Cards” (“Džokeri”). Prozas ciklu “Wild Cards” pirmo reizi publicēja 1987.gadā, un tajā par “džokeriem” sauc nelielu daļu pasaules iedzīvotāju, kas pārdzīvojuši citplanētiešu uzbrukumu un ir attīstījuši īpašas spējas. Stāstos sastopami tādi tēli kā Kroids Krensons, Raķešpuika, Četri Dūži un Dr. Takions.

Mārtins atzina, ka pie seriāla pats nestrādās, jo viņam ir ekskluzīvs darījums ar telekanālu HBO, un viņš pašlaik raksta “The Winds of Winter” (“Ziemas vēji”), sen gaidīto “Troņu spēles” pamatā esošā romāna cikla “Dziesma par ledu un uguni” sesto grāmatu.

“Taču Holivudas daba ir neparedzama, un es neesmu drošs par šī projekta attīstību, bet domāju, ceru un turu īkšķus, ka jūs varēsiet baudīt “Wild Cards” nākamo divu gadu laikā,” Mārtins raksta savā mājaslapā.

“Troņu spēle”, kas šogad nominēta rekordlielam “Emmy” balvu skaitam – 23 -, ir episks fantāzijas stāsts par vairāku paaudžu ilgu cīņu, cenšoties iegūt varu pār Dzelzs troni un pārvaldīt Septiņas karaļvalstis.

Paredzēts, ka seriāls “Troņu spēle” tiks pabeigts divu gadu laikā, noslēdzoties ar astoto sezonu.

LA.lv