Mobilā versija
Brīdinājums +9.2°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Otrdiena, 23. maijs, 2017
18. maijs, 2015
Drukāt

Izziņotas vairākas Cēsu mākslas festivāla norises

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sinfonietta Rīga

Jau devīto reizi no 3. līdz 27. jūlijam norisināsies mākslas festivāls “Cēsis” un rīkotāji izziņojuši vairākas festivāla norises, aģentūru BNS informēja sabiedrisko attiecību speciāliste Sanita Ozoliņa.

Festivālā brāļi Oskars un Raimonds Petrauski satiksies ar Vācijā dzīvojošo armēņu jauno saksofonistu Airapetu Arakeljanu un programmā līdzās pašu kompozīcijām būs arī dažu Skandināvijas skaņražu darbi.

Raiņa un Aspazijas 150. dzimšanas dienas gadā Latvijas Nacionālās operas solisti atskaņos Latvijas komponistu solodziesmas ar abu dižgaru dzeju.

Ozoliņa norāda, ka Dānijā rezidējošajā koka pūšaminstrumentu kvintetā “Carion” spēlē arī divi latvieši – klarnetists Egīls Šēfers un obojists Egils Upatnieks. Daudz dzirdēts par viņu izcilajiem starptautiskajiem panākumiem, un nu būs iespēja pašiem savām acīm skatīties šo kvintetu.

“Sinfonietta Rīga” atskaņos Žana Sibēliusa Trešo simfoniju. Ziemeļu dimensiju šajā koncertā papildinās igauņa Tīra “Bākas” starmeši, norvēģu avangardista Rolfa Vallīna Boyle un dāņu meistara Sebastiana Fāgerlunda Klarnetes koncerts ar Gunta Kuzmas solo.

Pievienot komentāru

Konfesijas būs vienlīdzīgākas par citiem īpašniekiem?Viens miljons eiro nākamgad un vismaz divi miljoni eiro gadā, sākot no 2019. gada – tik lielu valsts budžeta finansējumu reliģiskajām organizācijām to īpašumā esošo valsts pieminekļa statusu ieguvušo dievnamu atjaunošanai paredz šobrīd varas gaiteņos klīstošais Sakrālā mantojuma saglabāšanas finansēšanas likumprojekts.
Draugiem Facebook Twitter Google+