×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
28. septembris, 2016
Drukāt

“Ja būtu Roberta Raimo vaļa, Carnikavā notiktu olimpiskās spēles”

foto: facebook.comfoto: facebook.com

Cilvēks, kas sportā ir no matu galiņiem līdz papēžiem un dažbrīd ar savām idejām uzlido pat kosmiskos augstumos – tā tiek raksturots bijušais olimpietis Roberts Raimo, kurš Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidenta vēlēšanās metis izaicinājuma cimdu 12 gadus organizācijas vadībā esošajam Aldonam Vrubļevskim. Prezidenta un vadības vēlēšanas notiks piektdien.

“Viņš ir cilvēks ar Napoleona plāniem – būvē gaisa pilis. Lieli mērķi nav slikti, bet tos jāspēj likumīgi un saprātīgi realizēt,” Raimo raksturo Carnikavas novada domes priekšsēdētāja Daiga Jurēvica. “Cilvēks kosmoss. Par sportu mums ir ļoti atšķirīgi viedokļi – manā skatījumā valsts un pašvaldības primārais uzdevums ir veselīga dzīvesveida veicināšana, bet profesionālajā virzienā ir jāstrādā ar valsts atbalstu un konkrētu stratēģiju jau no mazotnes. Nevar haotiski atbalstīt vienu, otru, trešo. Carnikavā ir vairāk kā desmit sporta veidu sekcijas un visiem vajag finansējumu – cilvēki, kas ar to nodarbojas, grib, lai būtu labi apstākļi. Bet mums nav pat normālas sporta zāles – varbūt ar to viņam vajadzēja sākt? Kad 2009. gadā kļuvu par domes priekšsēdētāju, sporta budžets bija divi tūkstoši latu, tagad – gandrīz 80 tūkstoši eiro. Raimo orientējas uz profesionālo sportu, bet tās ir lielas izmaksas – cik vajag, lai kaut vai vienu cilvēku aizsūtītu uz nometni, sacensībām. Viņam ir tikai sports, sports un sports. Ja būtu Roberta vaļa, tad Carnikavā notiktu olimpiskās spēles. Organizēt sporta pasākumus viņam padodas labi. Uzskatu, ka piesakoties LOK prezidenta vēlēšanām, Raimo grib sevi parādīt pasaulei.”

Pagājušā  gada decembrī Raimo bija viens no tiem Carnikavas novada domes deputātiem, kas atbalstīja Jurēvicas noņemšanu no priekšsēdētājas amata, kurā gan viņa vēlāk atgriezās.

Plašāku rakstu par Robertu Raimo lasiet laikraksta “Latvijas Avīze” ceturtdienas numurā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+